1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Gümrük ve Ticaret Müfettiş Yardımcısı Alımı
Gümrük ve Ticaret Müfettiş Yardımcısı Alımı

Gümrük ve Ticaret Müfettiş Yardımcısı Alımı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na 12 Kişi Yazılı ve Sözlü Sınavla Müfettiş Yardımcısı Olarak Alınacak Başvuru Tarihleri 31 Mart 2015 - 10 Nisan 2015

A+A-

Üniversitelerin Hukuk, İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler mezunları başvurabilecektir. Kamu Personeli Seçme Sınavı Kpss P5 veya Kpss P51 puan türlerinden en az 80 puan almış olmak şart. İlk 240 aday sınava hak kazanacaktır.

Otuzbeş yaşını doldurmamış kişiler başvurabilecektir. Sınav başvuruları elektronik ortamda kurumun internet sitesi üzerinden 31 Mart - 10 Ninsan 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.

Yazılı sınav 2 - 3 Mayıs 2015 tarihlerinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere dört oturum halinde yapılacak olup, sınavda başarısız olanlar sözlü sınava alınmayacaktır.

Gümrük ve Ticaret Müfettiş Yardımcısı Alım İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.