1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Gümrük Ve Ticaret Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı 2 Ocak-12 Ocak 2015
Gümrük Ve Ticaret Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı 2 Ocak-12 Ocak 2015

Gümrük Ve Ticaret Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı 2 Ocak-12 Ocak 2015

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı 22 Aralık 2014 tarihinde Gümrük Ve Ticaret Uzman Yardımcılığı Giriş Sınav İlanı yayımlandı.

A+A-

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı tarafından 22 Aralık 2014 tarihinde Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Ve Ticaret Uzman Yardımcılığı Giriş Sınav İlanı yayımlandı.

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda Genel İdare Hizmetleri Sınıfı kadrolarına hem yazılı sınav hem de; sözlü sınav ile 25 Gümrük ve Ticaret Uzman Yardımcısı alımı yapılacağı belirtildi. Sınava Başvurular  02 Ocak 2015 – 12 Ocak 2015 tarihleri arasında Bakanlığı web sitesi üzerinden yapılacak.

Sıra NoBölümKontenjan SayısıKPSS Puan Türü
1Bilgisayar Mühendisliği15KPSS P5
2Yazılım Mühendisliği5KPSS P5
3Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği5KPSS P5
 TOPLAM25 

Personel Dairesi Başkanlığı’ndan veya sınav sabahı sınav yerinden elden alacaklar. Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Ve Ticaret Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı 28 Şubat 2015 tarihinde Ankara’da yapılacak.

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Ve Ticaret Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı ile alakalı detaylı bilgiye aşağıda bulunan ilan metninden erişebilirsiniz.

Gümrük Ve Ticaret Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı İlan Metni

MYMEMUR.COM İLAN SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler