Gümüşhane Üniversitesi 10 Akademik Personel Alacak

Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Gümüşhane Üniversitesine akademik personel alımına başvuru şartları neler? İşte personel alımına ilişkin ayrıntılar..

32441
Daha Fazla Göster

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Gümüşhane Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarında 10 personel alımı yapılacaktır. Gümüşhane Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Gümüşhane Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının; başvuru dilekçelerine 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, lisans, yüksek lisans, doktora mezuniyet belgeleri ve doçentlik sınavını başardığına ilişkin belgenin onaylı örnekleri ile özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlardan oluşan dosyayı 4 takım halinde ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Gümüşhane Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvuru dilekçelerine 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, lisans, yüksek lisans, doktora mezuniyet belgeleri ve doçentlik sınavını başardığına ilişkin belgenin onaylı örnekleri ile özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlardan oluşan dosyayı 4 takım halinde ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Gümüşhane Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doktor öğretim üyesi adaylarının ise başvurdukları anabilim dalını ve sınava girecekleri yabancı dili belirten dilekçelerine 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, diploma ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlarından oluşan dosyalarını 4 takım halinde ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Selçuk Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gümüşhane Üniversitesi 10 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!