1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Gümüşhane Üniversitesi 8 Akademik Personel Alım İlanı
Gümüşhane Üniversitesi 8 Akademik Personel Alım İlanı

Gümüşhane Üniversitesi 8 Akademik Personel Alım İlanı

Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Gümüşhane Üniversitesine akademik personel alımına başvuru şartları neler? İşte ayrıntılar..

A+A-

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Gümüşhane Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 8 personel alımı yapılacaktır. Gümüşhane Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Gümüşhane Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının; başvuru dilekçelerine 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, lisans, yüksek lisans, doktora mezuniyet belgeleri ve doçentlik sınavını başardığına ilişkin belgenin onaylı örnekleri ile özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlardan oluşan dosyayı 4 takım halinde ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Gümüşhane Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvuru dilekçelerine 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, lisans, yüksek lisans, doktora mezuniyet belgeleri ve doçentlik sınavını başardığına ilişkin belgenin onaylı örnekleri ile özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlardan oluşan dosyayı 4 takım halinde ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Gümüşhane Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvurdukları anabilim dalını ve sınava girecekleri yabancı dili belirten dilekçelerine 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, diploma ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlarından oluşan dosyalarını 4 takım halinde ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Selçuk Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.