1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Gümüşhane Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Kasım 2018
Gümüşhane Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Kasım 2018

Gümüşhane Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Kasım 2018

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Gümüşhane 16 Akademik personel alıyor. Yayımlanan ilanın son başvuru tarihi ise 16 Kasım 2018.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yayımlanan ilana istinaden Gümüşhane Üniversitesi 16 Akademik personel alacak. Akademik personel alımına dair tüm detaylar ise haberimizde yer alıyor.

02 Kasım 2018 tarihinde yayımlanan ilana göre Gümüşhane Üniversitesi Akademik personel alımında Dr. Öğretim Görevlisi kadrosuyla 16 akademik yerleştirme yapılacak. Akademik Personel alımında Dr. Öğretim Görevlisi kadrolarına başvuracak adaylar Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, diploma (lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgelerinin onaylı örnekleri ) ile birlikte özgeçmiş, yayınlarından oluşan dosyalarını 4 takım halinde başvuru yapabilecekler. (Herhangi bir kurumda çalışanların bu hizmetlerini gösterir belgelerini eklemeleri gerekiyor.)

Gümüşhane Üniversitesi Akademik personel alımına başvurmak isteyen adaylar 2 Kasım-16 Kasım 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Akademik personel alımına başvurular şahsen yapılacak. Eksik ve onaysız belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak. Posta ile yapılan gecikmelerin dikkate alınmayacağı belirtilen ilan için adayların başvurularını son güne bırakmamaları gerekiyor. Gümüşhane Üniversitesi Akademik personel alımı ilan metni için DPB sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler