1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Güney Ege Kalkınma Ajansı, Zafer Kalkınma Ajansı Personel Alımı Başvuru Tarihleri Değişti! Koronavirüs "Covit-19"
Güney Ege Kalkınma Ajansı, Zafer Kalkınma Ajansı Personel Alımı Başvuru Tarihleri Değişti! Koronavirüs "Covit-19"

Güney Ege Kalkınma Ajansı, Zafer Kalkınma Ajansı Personel Alımı Başvuru Tarihleri Değişti! Koronavirüs "Covit-19"

Zafer Kalkınma Ajansı ile Güney Ege Kalkınma Ajansı için kamu personeli memur alımı ilanı 9 Mart 2020 tarihli resmi gazetede yayımlanmış ve başvurular başlamıştı. 27 Mart 2020 tarihli resmi gazetede koronavirüs salgınından dolayı başvurular değişti.

A+A-

Güney Ege Kalkınma Ajansı ile Zafer Kalkınma Ajansı personel alımları düzeltme ilanları yayımlandı. Her iki kalkınma ajansı tarafından düzeltme ilanları 27 Mart 2020 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yapılan değişiklikler açıklandı. My Memur olarak Güney Ege Kalkınma Ajansı personel alımı düzeltme ilanı ile Zafer Kalkınma Ajansı personel alımı düzeltme ilanını bu haberimizde hazırladık.

GÜNEY EGE KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIMI DÜZELTME İLANI

“COVID-19 CORONA Virüs” salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında 09.03.2020 Tarihli ve 31063 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Personel alım ilanımızın başvuru tarihlerinde ve mülakata katılmaya hak kazananların ilan tarihinde değişiklik yapılmıştır. İlk başvuru tarihi 04.05.2020 son başvuru tarihi 22.05.2020 olarak, mülakata katılmaya hak kazananların ilan tarihi 04.06.2020 olarak değiştirilmiştir.

ZAFER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIMI DÜZELTME İLANI

09.03.2020 tarihli ve 31063 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Ajansımız personel alım ilanının başvuru tarihleri “COVID-19 Corona Virüsü” pandemisine karşı alınan tedbirler kapsamında değiştirilmiştir. Buna göre yeni başvuru takvimi aşağıda yer almaktadır.

Başvuru Tarihleri: 30.04.2020 - 15.05.2020,

Başvuru Yeri: sinavbasvuru.sanayi.gov.tr,

Sınav Şekli Sözlü: (mülakat),

Mülakata Katılmaya Hak Kazananların İlanı: 22.05.2020 Cuma,

Sınav Yeri: T.C. Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Cumhuriyet Mahallesi Öncü Sokak No: 39 43020 Merkez / KÜTAHYA.

Sınav, Ajans Genel Sekreterliği’nde sözlü (mülakat) olarak yapılacaktır. Sözlü sınav tarihleri Ajansımız internet sitesinde ayrıca duyurulacaktır. Genel Sekreterlik, son başvuru tarihinin süresini uzatmaya ve sınav tarihini değiştirmeye yetkili olup bu değişiklikler de Ajansımız internet sitesinden duyurulacaktır.

Personel alımı ile ilgili aşağıda yer alan telefon ve e-posta adresinden bilgi alınabilir: Tel: 0274 271 77 61 (Dâhili: 175) E-posta : ik@zafer.gov.tr, ik@zafer.org.tr Kamuoyuna İlanen Duyurulur.

Güney Ege Kalkınma Ajansı

Aydın, Denizli ve Muğla illerini kapsayan Güney Ege Kalkınma Ajansı, 15 Temmuz 2018 tarihli ve 30479 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan 4 sayılı Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar ile Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 29.05.2019 tarih ve 30788 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde 7 personel alımı yapılacak.

T.C. Zafer Kalkınma Ajansı

4 nolu Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde 4 Uzman Personel, 2 Destek Personeli, 1 İç Denetçi alımı yapacaktır. T.C. Zafer Kalkınma Ajansı'nın merkezi Kütahya olup Ajansın faaliyet alanına Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illeri girmektedir. Bu nedenle, sınavda başarılı olanlar, bu illerden Ajansın uygun göreceği herhangi birinde çalışacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler