Hacettepe Üniversitesi 39 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Hacettepe Üniversitesi memur alımı yapacak. Yayınlanan ilana göre Hacettepe Üniversitesi 39 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

32462
Daha Fazla Göster

Hacettepe Üniversitesi kamu personeli alımı yapıyor. Devlet Personel Başkanlığınca yayınlanan ilana göre Hacettepe Üniversitesi Hastanelerinde görev yapmak üzere 39 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Yapılacak olan sözleşmeli sağlık personeli alımının 25’i hemşire, 8’i sağlık teknikeri, 3’ü programcı, 2’si diyetisyen ve 1’i gıda teknikeri pozisyonlarına gerçekleştirilecek.

25 hemşire alımında hemşirelik fakültesi ya da sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik bölümü veya hemşirelik yüksekokulundan 4 yıllık lisans mezunu olmak şartı aranıyor.

8 sağlık teknikeri alımında radyoloji teknikerliği, ilk ve acil yardım, patoloji laboratuvar teknikleri ve anestezi bölümlerinden önlisans bölümü adaylar için pozisyonlar ilan edildi.

Gıda teknikeri alımında adaylarda önlisans gıda teknolojisi bölüm; programcı alımında muhasebe, muhasebe ve vergi uygulamaları, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulama ön lisans mezunu olma şartı aranacak. Programcı adaylarında ayrıca YDS’den D düzeyinde puan almış olmak şartı belirtiliyor.

Genel şartlar ise T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, 1 Ocak 1982 ve sonrası bir tarihte doğmuş olmak, son 1 yılda herhangi bir kurumda sözleşmeli personel olarak çalışmamış olmak olarak belirtiliyor. Ayrıca erkek adayların askerlikle ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Hacettepe Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 1 Temmuz ile 14 Temmuz 2017 tarihleri arasında alınacak Başvurular nüfus cüzdanı ve fotokopisi, diplomalarının aslı ve fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, erkek adaylar için terhis belgesinin aslı ve fotokopisi ile gerçekleştirilecek. Başvuru yapan adaylar KPSS puan sıralamasına göre sıralanacak. Hacettepe Üniversitesi memur alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Hacettepe Üniversitesi 39 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!