Hacettepe Üniversitesi 40 Akademik Personel Alacak

Hacettepe Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Hacettepe Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre 40 akademik personel alımı yapılacak. Peki ilana başvuru şartları neler? İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

32468
Daha Fazla Göster

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Hacettepe Üniversitesi’nden geldi. Hacettepe Üniversitesi tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Hacettepe Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Personel alımı hangi kadrolarda yapılacak?

Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 40 personel alımı yapılacaktır. Hacettepe Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Hacettepe Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının  6, doçent ve yardımcı doçent adaylarının ise 4 kopya olarak hazırlayacakları yayın dosyalarını başvuru dilekçelerine ekleyerek başvurularını yapmaları gerekmektedir. Hacettepe Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvuru yapacak yardımcı doçent adayları başvurularını ilgili dekanlıklara ve enstitü müdürlüklerine, profösör ve doçent adayları ise rektörlük yazı işleri müdürlüğüne yapılacaktır. Hacettepe Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Hacettepe Üniversitesi 40 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!