Hacettepe Üniversitesi 53 Akademik Personel Alımı Yapıyor Mayıs 2019

Hacettepe Üniversitesi kendi bünyesinde çalışacak akademik personel alımı yapıyor.İşte akademik personel alımına dair tüm detaylar..

54026
Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hacettepe Üniversitesi 53 akademik personel alımı yapacak. Başvurular ne zaman? Adaylar nereye başvuracak? Akademik personel alımının tüm detayları haberimizde yer alıyor.

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Hacettepe Üniversitesi toplam 53 akademik personel alımı yapıyor. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Profesör ve Doçent kadroları daimi statüde çalışacak.

MÜRACAATTA İSTENEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ:

Profesör kadroları için: Adaylar Personel Daire Başkanlığına müracaat ederken; dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri, nüfus cüzdan fotokopisi ve iki adet fotoğrafla birlikte 6 takım dosyayı teslim edecekler.

Doçent kadroları için: Adaylar, Personel Daire Başkanlığına müracaat ederken, dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri ve iki adet fotoğraf ve yayınlarının birer örneği ile 4 adet dosya teslim edecekler.

Doktor öğretim üyesi kadroları için Dilekçe (Yabancı dil belirtilecek), özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik belgesi, öğrenim belgesi ve 2 adet fotoğraf 4 takım dosya halinde yayınları ile ilgili birimlere müracaat etmeleri gerekiyor. Öğretim Görevlisi kadroları için (mezun olunan veya programa öğrenci alınan alandan) ALES’ten en az 70 puan almış olma şartı yer alıyor.

SON BAŞVURU TARİHİ:

Akademik personel adayları istenilen evraklarla başvuru yapacaklar. Akademik personel alımına sın başvuru 3 Haziran 2019 tarihinde son bulacak. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!