1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Hacettepe Üniversitesi 60 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018
Hacettepe Üniversitesi 60 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018

Hacettepe Üniversitesi 60 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018

Akademik adayları sevindirecek haber Hacettepe Üniversitesinden geldi.60 Akademik personel alınacağı duyurulan ilanın son başvuru tarihi ise 16 Kasım 2018.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yayımlanan ilana istinaden Hacettepe Üniversitesi 60 Akademik personel alacak. Akademik personel alımına dair tüm detaylar ise haberimizde yer alıyor.

02 Kasım 2018 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre Hacettepe üniversitesi Akademik Personel alımına kadrolar Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Görevlisi unvanı ile alınacak. Akademik Personel alımında Profesör ve Doçent kadrolarına başvuracak adaylar dilekçe ile beraber 2 (iki) adet fotoğrafını, nüfus cüzdanı örneğini, özgeçmişini, bilimsel yayınlarını ekleyerek Personel Daire Başkanlığına müracaat edecekler.

Dr. Öğretim Görevlisi kadrolarına başvuruda bulunacak adaylar, dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil belgesi, lisans, yüksek lisans ve iki adet fotoğraf ve yayınlarının birer örneği ile ilgili birime müracaat edebilecekler.

Akademik personel alımı ilanında Profesör ve Doçent kadrolarının daimi statüde olduğu belirtiliyor. Hacettepe Üniversitesi Akademik personel alımına başvurmak isteyen adaylar 02 Kasım-16 Kasım 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Akademik personel alımına posta ile yapılan başvurular geçersiz sayılıyor. Hacettepe Üniversitesi Akademik personel alımı ilan metni için DPB sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler