Hacettepe Üniversitesi önlisans lisans 94 personel alıyor

Hacettepe Üniversitesi hastanelerinde sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere 82 Hemşire, 3 Diyetisyen ile 9 Sağlık Teknisyeni toplam 94 sağlık personel alınacak. Önlisans ve lisans mezunu, KPSS puan barajı yok.

23410
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hacettepe Üniversitesi tarafından 94 personel alımı yapılacağı ilan edildi. Hacettepe Üniversitesi hastanelerinde sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere 82 Hemşire, 3 Diyetisyen ile 9 Sağlık Teknisyeni toplam 94 sağlık personeli alımı yapılacak. Hacettepe Üniversitesine alınacak 94 personelden 39 hemşirenin ücretleri özel bütçeden, 43 hemşire ile diğer sağlık personellerinin ücretleri ise döner sermayeden ödenecek. Önlisans ve lisans mezunu adaylar 25 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

Hacettepe Üniversitesi hemşire alımına başvuru yapabilmek içi; Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak gerekiyor. Diyetisyen alımı için; Sağlık Bilimleri Fakültesinin Beslenme ve Diyetetik Bölümü ya da Beslenme ve Diyetetik Yüksekokullarının 4 yıllık lisans programından mezun olmak şartı aranıyor. Sağlık Teknikeri alımı için; 2 yıllık Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının istenilen bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Başvuru yapacak adaylardan lisans mezunları için 2016 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türü, önlisans mezunları için 2014 KPSSP93 puan türü esas alınacak. Başvurular Hacettepe Üniversitesi İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne şahsen yapılacak. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Sonuçlar başvuru bitiş tarihinden itibaren 7 gün içerisinde kurumun resmi internet sitesinden ilan edilecek. Hacettepe Üniversitesi personel alımı sürecinde adaylara yazılı tebligat yapılmayacak. Hacettepe Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!