Hacı Zahide Camii Yenilenen Yüzüyle Hizmette

Osmangazi Belediyesi, Hacı Zahide Camii'nin abdest alma yerlerini, lavabolarını ve tuvaletlerini yenileyerek vatandaşların hizmetine sundu.

35900
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Osmangazi Belediyesi, Hacı Zahide Camii’nin abdest alma yerlerini, lavabolarını ve tuvaletlerini yenileyerek vatandaşların hizmetine sundu.

Osmangazi Belediyesi, manevi değerlerinin yanında mahalle halkı için buluşma noktası olan camilere yatırımlarını sürdürerek daha modern ve kullanışlı hale getiriyor. Metruk durumdaki lavaboları yıkılan, tuvaletleri kadın ve erkek olmak üzere yeniden inşa edilen, abdest alma bölümleri yenilenen Emek Adnan Menderes Mahallesi’ndeki Hacı Zahide Camii, yepyeni bir görünüme kavuştu.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda büyük küçük demeden hizmetlerde bulunuyoruz. Bu hizmetlerimizden bir tanesi de cami çevre düzenleme çalışmalarımız. Hacı Zahide Camii’nin abdest alma yerleri ile tuvaletleri kötü durumdaydı. Abdest alma yerlerini yeniledik. Camimizde sadece erkekler için tuvaletler vardı ve biz kadınlar için de yeni tuvaletler yaptık. Abdest alma yerlerinin yenilenmesiyle birlikte cemaatimize güzel bir hizmet sunduk” dedi.

Hacı Zahide Camii Yenilenen Yüzüyle Hizmette

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!