1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu HSYK'ya Ait Kararlar
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu HSYK'ya Ait Kararlar

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu HSYK'ya Ait Kararlar

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu HSYK'ya Ait Kararlar

A+A-

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığı tarafından düzenlenen Birinci dereceye yükselmiş olup 31,08.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirtir liste ile Hâkimler ve Savcılar Kanununun 21 inci maddesine göre 2 yıllık yükselme sürelerini aldıkları aylıkta Ağustos 2014 dönemi sonuna kadar bitiren adli yargı Hâkim, Cumhuriyet başsavcı ve savcıları ile idari yargı Hâkimlerinin adlarını belirtir listeler resmi gazetede yayımlandı.

9 Ekim 2014 Tarihli ve 29140 Sayılı Resmi Gazete Yayımlanan Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kuruluna Ait Kararlara aşağıda bulunan resmi gazete linkinden ulaşabnileceksiniz.

9 Ekim 2014 Tarihli ve 29140 Sayılı Resmi Gazete 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.