Hakkari Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

Hakkari Üniversitesi belirlediği kadrolarda çalıştırılmak üzere öğretim üyesi alımları yapıyor.

Hakkari Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!
Hakkari Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!
Abone Ol
Daha Fazla

Hakkari Üniversitesi kendi departmanlarında görevlendirilecek 5 farklı alanda öğretim üyesi alımları için geri sayımı başlattı.

Hakkari Üniversitesi 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince unvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara öğretim üyesi alımı yapmaya başladı.

Hakkari Üniversitesi Öğretim Üyesi Bölümleri

  • Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Matematik Eğitimi ABD: 1 Doçent- Doçentliğini Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi (Matematik Eğitimi) alanında almış olmak.
  • Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Beden Eğitimi ve Spor ABD: 1 Doçent- Doçentliğini Spor Bilimleri temel alanında almış olmak.
  • Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Mekanik ABD: 1 Doçent- Doçentliğini Makine Mühendisliğinde almış olmak.
  • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi ABD: 1 Doçent- Doçentliğini Pazarlama alanında almış olmak.
  • Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi ABD: 1 Doçent- Doçentliğini Çocuk Gelişimi ve Eğitimi veya Çocuk Sağlığı ve Eğitimi alanında almış olmak.

Gerekli Açıklamalar

  • 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları, Adayların 2547 Sayılı Kanun’un 23 ve 24. maddesinde belirlenen asgari koşulları sağlamış olmaları,
  • Yabancı Ülkelerden alınan Diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi gerekmektedir,
  • Doçent kadrosuna başvuracak adayların başvuru dilekçelerine; özgeçmişlerini, Doçentlik Belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını 4 nüsha dosyayı ekleyerek CD ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir,
  • Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçelerine kısa özgeçmişlerini, doktora belgeleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosya ve CD ile ilgili birimlere başvurmaları gerekmektedir,
  • Başvurular, ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde yapılacaktır.

Yayınlanan ilanla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isteyenler bu bağlantıdan faydalanabilirler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Lise Mezunu 278 Zabıta Memuru Alımı Yapıyor!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!