1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Halk Sağlığı Kurumu Banka Promosyonu Şartname ve Dilekçe
Halk Sağlığı Kurumu Banka Promosyonu Şartname ve Dilekçe

Halk Sağlığı Kurumu Banka Promosyonu Şartname ve Dilekçe

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı Sağlık Personeli ve Kurum Çalışanları İçin Yapılacak Banka Promosyonu Detayları

A+A-

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı tarafından merkez teşkilatı birimlerinde görev yapan memur , sözleşmeli personel ve işçi olarak çalışan  bütün personel (Toplam personel sayısı 956 kişi)için banka promosyonu ihalesi açıldığını duyurmuştur.

Bu duyura ya göre maaş ile diğer ödemelerin bankacılık ödeme sistemi aralığı ile yapılması karşılığında ihaleyi kazanan bankanın sağlık personeli ve kurum çalışanlarına vereceği hesaplara peşin olarak direkt aracısız şekilde yatırılacağı ve bu sözleşmenin 36 aylık süre için geçerli olacağı vurgulanmıştır.

Bankalar tarafından verilecek olan tekliflerin kapalı zarf usulü olacağı ve en yüksek teklifi veren bankanın ihaleyi kazanacağı duyurulmuştur.

Bahsi geçen ihale için en son teklif verme günü 30 Mart 2015 saat 10:00 ‘ kadardır. Teklifler Türkiye Halk Sağlığı Kurumu A Blok İhale Birimi ‘ne resmi sayı alarak tekliflerini sunacaklardır. Aynı gün teklif zarfları kurum komisyonu tarafından açılarak değerlendirilecektir.

İhale sonucu personelin hak ettikleri promosyon ücretleri 10-7-2015 tarihinde çalışanların banka hesap numaralarına yatırılacaktır.

PROMOSYON DUYURUSU, ŞARTLARI VE BANKALAR İÇİN  BAŞVURU DİLEKÇESİ

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.