1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Halk Sağlığı Personeline 2510 TL Promosyon Verilecek
Halk Sağlığı Personeline 2510 TL Promosyon Verilecek

Halk Sağlığı Personeline 2510 TL Promosyon Verilecek

Ziraat Bankası ile İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü arasında imzalanan promosyon sözleşmesi ile sağlık personellerine 2 bin 510 TL ödeme yapılması kararlaştırıldı. Promosyon ihalesi sonucu 36 aylık maaş ödemesi gereği her çalışana 1 seferlik ödenecek.

A+A-

Sağlık Bakanlığı, İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü ile TSM, ASM ve Halk Sağlığı Laboratuvarları olmak üzere 10 binden fazla çalışan için bir seferlik 2 bin 510 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilecek.

İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğünün belirttiği üzere ödemeden faydalanacak personeller şu şekildedir: İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü Personelleri, İlçelerde yer alan Toplum Sağlığı Merkezleri, Aile Sağlığı Merkezleri ile Halk Sağlığı Laboratuvarları bu  promosyon ödemesini alabilecekler.

Tüm çalışanlar ile birlikte 2 bin 510 TL'lik promosyon ödemesi 11 bin 318 çalışan için yapılacak. Toplamda Ziraat Bankası tarafından kuruma ödenecek miktar ise 28 Milyon 408 Bin 180 TL ödeme yapılacak. 11 bin 318 sağlık çalışanı için Ziraat Bankası tarafından 36 aylık maaş hesabına karşılık ödenecek 2 bin 510 TL tek seferde ve peşin olarak yapılacağı belirtildi.

Geçtiğimiz gün de Antalya Korkuteli Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından promosyon ihalesi yapılmış ve ihale sonucunda ise çalışanlara bin 860 TL ödeme yapılmasına karar verilmişti. Promosyon ihaleleri tüm kurumlar tarafından sendika temsilcilerinin de katılımı ile gerçekleşmekte ve 36 ay maaş ödemesi karşılığında bankaların anlaşması sonucunda kurumlarla sözleşme imzalanması ile hak edilmekte ve çalışanlara peşin olarak ödenmektedir.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.