1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Hasan Kalyoncu Üniversitesi 55 Akademik Personel Alıyor Aralık 2018
Hasan Kalyoncu Üniversitesi 55 Akademik Personel Alıyor Aralık 2018

Hasan Kalyoncu Üniversitesi 55 Akademik Personel Alıyor Aralık 2018

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi rektörlüğü bünyesine akademik personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Detaylar haberimizde yer alıyor.

A+A-

Hasan KALYONCU Üniversitesi rektörlüğü bünyesine personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Yayımlanan alım ilanına kimler başvurabilecek? Kaç akademik personel alımı yapılacağı ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor.

Akademik personelleri sevindirecek haber Hasan KALYONCU Üniversitesinden geldi. Toplamda 55 akademik personel alınacağı ilanda farklı fakültelere alım yapılacak. Başvuru yapacak adayların 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinin tüm şartlarını taşıması gerekiyor. Tek bir unvana başvuru yapabilecek olan akademik personel adayları Araştırma Görevlisi, Dr. Öğretim Üyesi unvanlarından birine tercih yapabilecek. Alımı yapılacak olan kadrolara yerleştirme daimi statüde yapılacak. Hasan KALYONCU Üniversitesi Akademik personel alımında akademik adaylar Hukuk, Fen, Mimarlık, İlahiyat, İletişim, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Eczacılık Fakültesi gibi bölümlere yerleştirme yapılacak. Akademik adaylar ilgili Dekanlık veya Müdürlüğü şahsen ya da posta yolu başvuru yapacaklar.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Akademik personel alımı için adaylar 4 Aralık 2018-18 Aralık 2018 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler. Posta yolu ile yapılan başvurulardaki gecikmelerin kabul edilmeyeceğini belirten kurum için adayların başvurularını son güne bırakmamaları gerekiyor. Akademik Personel alım ilanı için Hasan Kalyoncu Üniversitesi web sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler