Hatay İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü Kamu Personeli-Büro Memuru Alımı Mayıs 2019

Hatay İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana göre Hatay İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü 2 (iki)  kamu personeli- büro memuru alımı gerçekleştirecek.Yapılacak olan alım daimi süreli olacak.İşte personel alımına dair detaylar..

54293
Abone Ol
Daha Fazla

Lisans Mezunu Olma Şartı Var

İŞKUR tarafından 28 Mayıs 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Hatay İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü daimi süreli 2 (iki)  büro memuru alımı gerçekleştiriyor. Yapılacak olan kamu personeli alımında kadro ise Büro Memuru pozisyonunda olacak. Müracaatta bulunacak adayların ise iktisat veya işletme bölümlerinden lisans mezunu olması şartı yer alıyor. Aynı zamanda bu ilana kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek. Müracaat edecek adayların ayrıca EKPSS sınavına girmiş olması gerekiyor.

Başvurmak isteyen adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak. İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

3 Haziran 2019 tarihinde başvurular sona eriyor.

Hatay İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü Kamu personeli alımı için adaylar 3 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Adaylar 00004997238 ilan numarası ile İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. İŞKUR başvuru sonrası eksik ya da yanlış evrak teslim nedenlerin başvuruları kabul edilmeyecek.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!