1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Hatay ve Ordu İlleri 400 Bekçi Alımı Başvuruları Başladı
Hatay ve Ordu İlleri 400 Bekçi Alımı Başvuruları Başladı

Hatay ve Ordu İlleri 400 Bekçi Alımı Başvuruları Başladı

İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü EGM bünyesinde kadrolu memur olarak görev yapacak olan bekçi alımları için başvurular başlıyor. Hatay ve Ordu ili ve ilçelerine 400 bekçi alımı başvuruları ve şartları için tıklayınız.

A+A-

Hatay ili Antakya Kaymakamlığına 170, İskenderun Kaymakamlığına ise 130 çarşı ve mahalle bekçisi alımı ile Ordu ilinin Altınordu Kaymakamlığına 100 çarşı ve mahalle bekçisi alımı başvuruları başladı. Başvurularla ilgili dilekçe, başvuru şartları ve tüm detaylara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Ordu İli 100 bekçi alımı başvuruları nereye yapılacak?

Başvurular 4 Aralık 2017 tarihine kadar hafta içi mesai saatlerinde (08.00 ile 17.00) Altınordu İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılacaktır.

Hatay İli bekçi alımı başvuruları nereye yapılacak?

Başvurular 5 Aralık 2017 tarihine kadar hafta içi mesai saatlerinde (08.30 ile 16.30) Antakya ilçesi için Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne yapılacaktır. İskenderun ilçesi için ise aynı tarih ve saat aralıklarında Altınordu İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılacaktır. İskenderun İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne yapılacaktır

Başvurular nasıl yapılacak?

Adaylar, çalışmak istedikleri ilçe için ekte yer alan örnek dilekçe ve istenilen diğer evraklarla birlikte başvuracaklardır. Aynı anda birden fazla ilçe için başvuru kabul edilmeyecektir. Dilekçe ve ekli belgelerin incelenmesi sonucunda; bekçiliğe giriş için gerekli nitelikleri taşımadığı açıkça anlaşılan veya bekçi olmaya engel hali tespit edilen istekliye, Valilik/Kaymakamlıkça isteğin kabul edilmediği gerekçeli bir yazı ile bildirilir. Dilekçesi ve ekleri istemi halinde sahibine geri verilir.

Adaylar yapılacak olan sözlü ve yazılı sınava katılmak amacıyla; T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı, Okul diploma veya tasdiknamesinin aslı veya kurumca tasdikli örneği, Askerlik durum belgesi, 4,5x6 cm ölçülerinde (6) adet fotoğraf, Adli sicil belgesi, Müracaat ettiği il sınırları içerisinde en az bir yıldır ikamet ettiğini belirtir belge, Hazırlık okumuş ise belgesini ibraz etmek zorundadır.

Adaylar başvuru süresi içerisinde başvuru dilekçesinde eksiklik görmeleri halinde, görevli personele düzelttirip yeniden imzalayacaklardır. Başvuru dilekçesinde belirtilen bilgiler, yapılacak işlemler için esas alınacağından, beyan edilen yanlış bilgilerden adayın kendisi sorumlu olacaktır.

Hatay ili ilan metni için TIKLAYINIZ. Ordu ili ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler