Haymana Belediyesi kamu personeli alım başvurusu başladı

İŞKUR ilanlarında Haymana Belediye Başkanlığı'nın kamu perosnel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR ilanına başvurmak isteyenler adayların en az ilkokul mezunu olma şartı aranıyor.

23488
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR kamu personel alım ilanları arasında bugün tarihli yayınlanan ile Haymana Belediye Başkanlığı’nın daimi statüde istihdam edilmek üzere bir kamu personeli alımı yapacağı duyuruldu. Ankara Haymana Belediye Başkanlığı en az ilkokul mezunu kamu personeli alacak. Haymana Belediye Başkanlığı daimi kamu personel olarak bir makam şoförü alımı yapacağını İŞKUR ilanlarında ilan etti.  Haymana Belediyesi makam şoförü alım ilanına başvuru için son tarih 29 Ağustos 2016 olarak duyuruldu.

Haymana Belediyesi Makam Şoförü ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların, İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası, Güvenli Sürüş Teknikleri Bitirme Belgesine sahip olmaları ve defansif, ileri sürüş, vip teknikleri ve anti- terör sürüş teknikleri uygulamalarını görmüş olmaları gerektiği ilanda belirtiliyor. Adayların en az B sınıfı ehliyetli ve SRC belgelerine sahip olmaları gerekiyor.  En az 2 iki yıl makam şoförü olarak çalışmış olmaları isteniyor. Halkla ilişkilerinin ve iletişim, müşteri memnuniyeti, protokol ve nezaket kuralları kurs belgesine sahip olmaları gerektiği ilanda belirtiliyor.

Haymana Belediye Başkanlığı makam şoförü alımı başvuruları bugün itibariyle başladı. Başvurular 29 Ağustos 2016 tarihinde son bulacak. 01.09.2016 kura tarihinde evraklar Haymana Belediye Başkanlığına teslim edilmesi gerekiyor. Başvurular, İŞKUR Ankara İl/Şube Müdürlüğünden veya İŞKUR resmi internet adresi üzerinden yapılacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Öne Çıkan Yorumlar

 1. 5 sene önce

  Verecekler altına bir transit, arkaya da 3_5 tane çiçek fidesi koyup falanca yere götür dicekler..

 2. 5 sene önce

  Cok az sey istiyonuz baska

3 Yorum

 1. 5 sene önce

  maaşallah bu kadar belge bende olacak haymanayamı gelirim lan

 2. 5 sene önce

  Verecekler altına bir transit, arkaya da 3_5 tane çiçek fidesi koyup falanca yere götür dicekler..

 3. 5 sene önce

  Cok az sey istiyonuz baska

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!