Hayvanseverlerden Duyarlılık Toplantısı

Türkiye genelindeki Hayvan Hakları Konfederasyonu(HAYKONFED) farklı illerde faaliyet gösteren dernek temsilcileriyle Isparta'da düzenlenen duyarlılık toplantısında...

35628
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye genelindeki Hayvan Hakları Konfederasyonu(HAYKONFED) farklı illerde faaliyet gösteren dernek temsilcileriyle Isparta’da düzenlenen duyarlılık toplantısında buluştu.

Adana, İstanbul, Antalya gibi illerden kente gelen bağlı dernek temsilcileri ve üyeler, HAYKONFED Başkanı Nesrin Çıtırık başkanlığındaki toplantıda bir araya geldiler. Isparta Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştiren buluşmada, kamu kurum ve kuruluşlarının ziyaret edilerek, duyarlılık oluşturulması vurgusu yapıldı.

Başkan Nesrin Çıtırık illerdeki temsilcilerine seslenerek, hayvanların korunması konusunda gönüllülerin kazanılması ve bu konudaki teşvik çalışmalarının artırılmasına ağırlık verilmesini istedi.

Özellikle kamu kurum ve kuruluşlarında hayvan hakları konusunda bilinçlendirme ziyaretlerinin yapılması ve çalışmaların artırılmasına dikkati çeken Başkan Çıtırık, gerekli çalışmaların rapor edilmesi talebinde bulundu. Çıtırık ayrıca, bu tür konularda gönüllüler ile sık sık irtibata geçilmesi ve toplantılar yapılması gerektiğini ifade etti.

Toplantıda ayrıca, HAYKONFED’in İstanbul İl Temsilcisi Nihal Aydın, Alanya Yerel Hayvan Görevlisi Hülya Altay, Antalya Basın – Yayın Sorumlusu Şebnem Ebe İnç ve Isparta’daki temsilcileri olan Isparta Hayvan Koruma Derneği (ISHAYKO) Başkanı Aynur Gül ve Yardımcısı Sabri Kocabaş da yer aldı.

Hayvanseverlerden Duyarlılık Toplantısı

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!