1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Haziran Ayı Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı! e-Bordro 2019
Haziran Ayı Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı! e-Bordro 2019

Haziran Ayı Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı! e-Bordro 2019

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından e-Devlet internet sitesi üzerinden 2019 yılı Hziran ayı için memur maaş e-bordrosu yayımlandı. e-Bordro maaş ayrıntılarına, gelir ve gider detaylarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

14 Haziran 2019 Cuma günü itibarıyla memurların maaş bordrosu e-Devlet üzerinde yayımlandı. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından “e-Devlet” internet sitesi üzerinden “Hazine ve Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti” bağlantısından memurların e-bordrosu ve 2019 yılı Haziran ayı maaş detayları belli oldu.

Memurlar, 2019 yılı Haziran ayı maaş bordro detaylarına Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti üzerinden ulaşabileceklerdir. Aşağıdaki “www” bağlantısından e-bordroya direkt erişim sağlayabilirsiniz.

e-BORDRO HİZMETİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

E-Bordro sisteminden sadece 2006/4 sayılı Cumhurbaşkanlığı genelgesi kapsamında maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinden ödenen, 657 sayılı kanuna tabi memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personel yararlanabilmektedir.

E-BORDRO MEMUR MAAŞ HİZMETİNDEN KİMLER YARARLANAMAZ?

4C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden yararlanamamaktadırlar.

e-Bordro hizmetine dair Hazine ve Maliye Bakanlığı notu: Bu hizmet devlet memurlarının kendilerine ait bordroları listeleyip bordro detaylarını görüntüleyebildikleri bir hizmettir.

e-Bordro sisteminden sadece 2006/4 sayılı Cumhurbaşkanlığı genelgesi kapsamında maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinden ödenen, 657 sayılı kanuna tabi memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personel yararlanabilir. 4C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden yararlanamaz.

2019 Haziran ayı memurları maaş e-Bordrosu için tıklayınız:

www.jpg

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler