1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Hemşin Belediyesi Kadrolu Memur Alımı Yapacak! Önlisans - Lisans
Hemşin Belediyesi Kadrolu Memur Alımı Yapacak! Önlisans - Lisans

Hemşin Belediyesi Kadrolu Memur Alımı Yapacak! Önlisans - Lisans

Hemşin Belediyesine önlisans mezunu tekniker personel alımı ile lisans mezunu tahsildar alımı yapılacak. Memur alımı başvuru şartları ve detaylarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Hemşin Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre bir adet lisans mezunu tahsildar alımı ile önlisans mezunu bir tekniker personel alımı yapılacak. Belediye memur alımı başvuru şartları ve detaylarını araştıran adaylar için tüm bilgileri “My Memur” olarak bu haberimizde hazırladık. Memur alımı başvuruları 10 Mart ile 20 Mart 2020 tarihleri arasında olacak.

LİSANS MEZUNU 1 TAHSİLDAR ALIMI

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Ekonomi bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor. KPSS 60 puan isteniyor.

ÖNLİSANS MEZUNU 1 TEKNİKER ALIMI

Fakültelerin Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. KPSS 60 puan isteniyor.

MEMUR ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlan edilen Memur kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

a. Türk vatandaşı olmak,

b. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

d. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

e. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

f. İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

MEMUR ALIMI BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

a. İlan edilen Memur kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2018 yılı KPSS’na girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

b. Her iki kadro için alanında bir lisans programından mezun olmuş olmak,

c. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak gerekiyor.

Memur alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler