1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

  4. Hemşire Alımı için Son Müracaat günü 30 Mayıs 2014
Hemşire Alımı için Son Müracaat günü 30 Mayıs 2014

Hemşire Alımı için Son Müracaat günü 30 Mayıs 2014

4/B Sözleşmeli Hemşire alımı için son müracaat günü 30 Mayıs 2014 günü....

A+A-

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü giderleri özel bütçe ve döner sermaye bütçesinden karşılanmak üzere 4/B Sözleşmeli Sağlık personeli alacak.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü web sitesinden yaptığı açıklamada 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere yani 4/B sözleşmeli hemşire alımı yapacağını duyurdu. Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik/Sağlık Memurluğu Bölümü Mezunu olan 6 sağlık personeli hemşire alacak Fakat Alacağı hemşirelerin Yoğun Bakım deneyimi ile Transfüzyon ve Sterilizasyon Sertifikası sahibi, Hemodiyaliz Hemşireliği deneyimi, Kemoterapi Hemşireliği deneyimi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hemşireliği deneyimi, en az iki yıl Genel ve Koroner Yoğun Bakım Hemşireliği deneyimi, az bir yıl Anestezi Yoğun Bakım Hemşireliği deneyimi olması gerekiyor. Her bir hemşire ilgili alanda çalışacak. Müracaatlar için ise 30 Mayıs 2014 son gün olarak belirlendi.

Personel Sağlık Tr Haber

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.