1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Horasan Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 29 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor!
Horasan Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 29 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor!

Horasan Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 29 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor!

Erzurum Horasan Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre Horasan Belediyesi büro memuru-bahçe bakım elemanı gibi farklı kadrolara yerleştirmek üzere 29 kamu işçisi alımı gerçekleştirecek.İşte personel alımına dair detaylar..

A+A-

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Horasan Belediyesi daimi süreli 29 (yirmi dokuz) kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor.


Lise Mezunu 9 Kişi Büro Memuru Olarak İşe Alınacak.

 Büro memuru alımına başvurmak isteyen adayların bilgisayar sertifikası, diksiyon ve güzel konuşma sertifikası iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, insan kaynakları yönetim sertifikası, büro yönetim ve asistanlığı belgesi, iletişim sertifikası ve halkla ilişlikler sertifikasına sahip olması isteniyor.

16 Kişi Bahçe Bakım Elemanı olarak İşe Alınacak.

En az ilkokul mezunu olarak işe alınacak başvuranların temel dış mekân ve bitki sertifikasına sahip olanlar başvuru yapabilecek.

1 Greyder operatörü, 1 fotoğrafçı,1 beko loder yükleyici, ekskavatör operatörü olarak işe alım yapılacak. Yapılacak olan kamu işçisi alımında adayların bu dalla, ilgili belge ve deneyime sahip olması isteniyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacak. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecek. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacağı belirtiliyor.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak!

Kamu işçisi alımı için adaylar 17 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Adaylar İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. İŞKUR başvuru sonrası eksik ya da yanlış evrak teslim nedenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. Başvuru sonrası kura 25 Haziran 2019 tarihinde saat: 10.00’da Horasan Belediyesi Noterliğinde Noter Kura çekilişi yapılacak.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler