1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. HSK 45 Kamu Personeli İşçi Alımı Sonuçları Açıklandı! Kura ve KPSS Sıralama
HSK 45 Kamu Personeli İşçi Alımı Sonuçları Açıklandı! Kura ve KPSS Sıralama

HSK 45 Kamu Personeli İşçi Alımı Sonuçları Açıklandı! Kura ve KPSS Sıralama

Hakimler ve Savcılar Kurulu HSK tarafından 2019 yılı işçi alımları kapsamında 45 sürekli işçi alımına ilişkin kura ve KPSS sıralama sonuçları ve evrak teslimine ilişkin duyuru yapıldı. HSK işçi alımı kur sonucu ve gerekli belgeler My Memur haberde.

A+A-

Hakimler ve Savcılar Kurulu HSK Sürekli İşçi Alımına İlişkin Kura ve KPSS sıralama sonuçları ve evrak teslimine ilişkin duyuru yaptı. Hakimler ve Savcılar Kurulu bünyesinde çalıştırılmak üzere İŞKUR aracılığıyla 18-22 Şubat 2019 tarihleri arasında açık iş ilanlarına yapılan başvurular sonucunda kuraya tabi iş pozisyonları için 05 Mart 2019 tarihinde noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirildi.

Çekilen kura sonucu belirlenen adaylar ile kuraya tabi olmaksızın KPSS puan sıralamasına göre belirlenen adaylar (Şoför ve Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri) ve ilgili yönetmeliğin 5. Maddesi gereğince iş taleplerinin karşılanmasında öncelik hakkı bulunan adayların listesi aşağıdaki PDF linkinde yayımlandı.

İlan edilen listede yer alan asıl adaylar ile KPSS puan sıralamasına göre belirlenen adaylar ve işe göndermede öncelikli olan adayların 15 Mart 2019 Cuma günü saat 17.00’a kadar başvuru yaptıkları meslek koluna ilişkin aşağıda belirtilen belgeleri Kurulumuz İnsan Kaynakları Bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir.

MESLEK KOLLARI İSTENİLEN EVRAKLAR

Temizlik Görevlisi alımı için istenen belgeler; Adayın başvuru sırasında bildirdiği okul diploması aslı ya da onaylı örneği, öncelikli adayların öncelik belgesi ve bir adet vesikalık fotoğrafı isteniyor.

Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımı için istenen belgeler Adayın başvuru sırasında bildirdiği okul diploması aslı ya da onaylı örneği ve bir adet vesikalık fotoğrafı isteniyor.

Elektrikçi (Genel) alımı için istenen belgeler Adayın başvuru sırasında bildirdiği okul diploması aslı ya da onaylı örneği, öncelikli adayların öncelik belgesi ve bir adet vesikalık fotoğrafı isteniyor.

Şoför (Yolcu Taşıma) alımı için istenen belgeler Adayın başvuru sırasında bildirdiği okul diploması aslı ya da onaylı örneği, sürücü belgesi, psikoteknik değerlendirme belgesi, KPSS sonuç belgesi, öncelikli adayların öncelik belgesi ve bir adet vesikalık fotoğrafı isteniyor.

Mobilyacı alımı için istenen belgeler Adayın başvuru sırasında bildirdiği okul diploması aslı ya da onaylı örneği ve bir adet vesikalık fotoğrafı isteniyor.

Bahçıvan (Peyzaj Bahçıvanı) alımı için istenen belgeler Adayın başvuru sırasında bildirdiği okul diploması aslı ya da onaylı örneği (adayın normal lise mezunu olması durumunda ise ustalık veya kalfalık belgesi) ve bir adet vesikalık fotoğrafı isteniyor.

Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri alımı için istenen belgeler Adayın başvuru sırasında bildirdiği okul diploması aslı ya da onaylı örneği,  KPSS sonuç belgesi ve bir adet vesikalık fotoğrafı isteniyor.

TÜM SONUÇLAR

1- Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları,

2- Temizlik Görevlisi (İşe Göndermede Öncelikli Olanlara Dair Liste),

3- Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı Kura Sonuçları,

4- Elektrik (Genel) Kura Sonuçları,

5- Elektrik (İşe Göndermede Öncelikli Olanlara Dair Liste),

6- Şoför (Yolcu Taşıma) KPSS Puan Sıralama Sonuçları,

7- Şoför (İşe Göndermede Öncelikli Olanlara Dair Liste),

8- Mobilyacı Kura Sonuçları,

9- Bahçıvan(Peyzaj Bahçıvanı) Kura Sonucu,

10- Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri KPSS Puan Sıralama Sonuçlarına aşağıdaki PDF bağlantısından direk ulaşabilirsiniz.

TIKLAYINIZ

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler