Hükümetten Sefer Görev Emri Açıklaması

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, sefer görev emri konusunda açıklamalarda bulundu.

Hükümetten Sefer Görev Emri Açıklaması
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, sefer görev emri konusunda açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’ın “sefer görev emri olanlar hazır olsun” açıklamasının ardından vatandaşlar e-Devlet üzerinden sefer görev emri olup olmadığını sorgulamaya başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “sefer görev emri olanlar hazır olsun” sözlerini değerlendiren Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, şu anda ihtiyaç olmadığını Sayın Cumhurbaşkanımız da belirtti, bu desteklere teşekkür ve gitme isteğine karşı verilen bir cevaptır. Sefer görev emri olanların bölgeye gitmesine ihtiyaç yoktur ifadelerini kullandı.

Zeytin Dalı Harekatın başarıyla planlandığı gibi devam ettiğini belirten Bozdağ, çok sayıda stratejik nokta ele geçirildiğini, hedefe ulaşıncaya kadar harekatın devam edeceğini açıkladı. Bozdağ, BM’nin Suriye’deki ateşkes kararında Doğu Guta gibi bazı yerlerin olduğunu, Afrin’i kapsamadığını belirterek, “Zeytin Dalı Harekatı’nı ve Afrin bölgesindeki operasyonlarımızı etkilemeyeceğini söyledi.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!