1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İBB 420 Personel Alımı Başvuruları Başladı! KPSS Şartı Yok!
İBB 420 Personel Alımı Başvuruları Başladı! KPSS Şartı Yok!

İBB 420 Personel Alımı Başvuruları Başladı! KPSS Şartı Yok!

İstanbul Büyükşehir Belediye İBB sözleşmeli 420 personel alımı başvuruları 13 Aralık 2019 itibarıyla başladı. İBB sözleşmeli kamu personeli "420 memur alımı" başvuru şartları ve tüm detaylara My Memur haberden ulaşabilirsiniz. İBB Personel alımı başvuru!

A+A-

İstanbul Büyükşehir Belediye “İBB” tarafından açıktan ve sözleşmeli 420 memur alımı başvuruları alınmaya başladı. İBB personel alımı başvuru sayfasına aşağıdaki bağlantıdan direkt erişim sağlayabilirsiniz. İBB sözleşmeli kamu personeli 420 memur alımı başvuru şartları ve tüm detayları araştıran adaylar için gerekli bilgileri “My Memur” olarak bu haberimizde hazırladık.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi "İBB 420 PERSONEL ALIMI" KONTENJAN DAĞILIMI

Avukat alımı 10, Sosyal Çalışmacı alımı için 4, Psikolog alımı için 2, Fizyoterapist alımı için 2, Hemşire alımı için 28, Ebe alımı için 3, Çocuk Gelişimcisi alımı için 2, Mühendis alımı için 96, Şehir Plancısı alımı için 20, Mimar alımı için 20, Peyzaj Mimarı alımı için 4, Matematikçi alımı için 4, İstatistikçi alımı için 4, Ekonomist alımı için 18, Tercüman alımı için 2, Arkeolog alımı için 2, Sanat Tarihçisi alımı için 3, Programcı alımı için 4, Tekniker alımı için 37, Teknisyen alımı için 25, Eğitmen alımı için 130 kadro olmak üzere İBB 420 personel alımı için başvurular başladı.

İBB PERSONEL ALIMLARI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR?

13 Aralık 2019 itibarıyla başvuruları alınan İBB 420 personel alımı için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

Türk vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

İlan edilen pozisyonlar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak genel şartları aranmaktadır.

İBB Personel Alımı İlan Tam Metni için TIKLAYINIZ.

Başvuru için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler