İBB Personel Alımı Başvuruları Başladı! İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Başvuru Sayfası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 23 Eylül 2019 itibarıyla Kariyer.İBB sayfasını tanıttı. İBB iş arayanlar için yeni bir hizmet sunumu olarak Kariyer.İBB için başvuruları almaya başladı. Kariyer.İBB başvuruları için tıklayınız.

56413
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kariyer.İBB açıldı. 23 Eylül 2019 Pazartesi günü itibarıyla Kariyer.İBB’nin tanıtımını içeren video İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından yayımlandı. İmamoğlu açıklamasında Kariyer.İBB ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ve iştiraklerine personel alımı başvurularının artık buradan ve şeffaf bir şekilde yapılacağını açıkladı.

İmamoğlu’nun Kariyer İBB hakkında açıklama tam metni:

İşe alımlarda şeffaflığı ve liyakati getiriyoruz. İBB ve iştirakleri personel alımlarını ve kriterlerini açıkça ilan edecek. İş arayan vatandaşlarımız kariyer sayfamıza online olarak başvurup tüm süreci takip edebilecekler; “Kariyer.İBB” şeklinde internet sitesinin de adresini verdi. Haberimizin en altından İBB Kariyer sayfasına direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Kariyer.İBB Genel Başvuru İlan Metni:

Genel başvuru niteliğinde düzenlenmiş bu ilanımıza yapacağınız başvurunuz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri’nde oluşabilecek tüm pozisyonlarımız için değerlendirmeye alınacak ve uygun olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve güncellemeniz, tecrübelerinize ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatlarımız konusunda size daha kolay ulaşmamızı sağlayacaktır.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz açıklaması genel başvuru için yer aldı.

İBB ve İştiraklerine dair ilanlar yayımlandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Kariyer.İBB genel başvuru ilanı için başvurular 12 Mart 2019 tarihine kadar devam edeceği açıklandı. Geçtiğimiz günlerde İBB’nin iştiraki olan MEDYA AŞ için başvurular alınmıştı. 20 Eylül’de sona eren ilanların arından İBB’nin yeni Kariyer.İBB sayfası ile güncel iş ilanları yayımlanacaktır. My memur olarak en güncel haliyle tüm detayları sizlere hazırlamaya devam edeceğiz.

Kariyer.İBB için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!