1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İBB Sözleşmeli 420 Memur Alımı Yapacak!
İBB Sözleşmeli 420 Memur Alımı Yapacak!

İBB Sözleşmeli 420 Memur Alımı Yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İBB tarafından açıktan ve sözleşmeli 420 memur alımı ilanı yayımlandı. İBB sözleşmeli kamu personeli 420 memur alımı başvuru şartları ve tüm detaylar My Memur haberde.

A+A-

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı “İBB” sözleşmeli personel alım ilanı DPB’de yayımlandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 49 uncu maddesine tabi olarak istihdam edilmek üzere açıktan atama yoluyla sözleşmeli 420 kamu personeli alımı ilanı yayımlandı. “My Memur” olarak İBB personel alımı başvuru şartlarını ve kontenjanlarını sizler için hazırladık.

İBB 420 KAMU PERSONELİ ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

Avukat alımı 10 kadro,

Sosyal Çalışmacı alımı için 4 kadro,

Psikolog alımı için 2 kadro,

Fizyoterapist alımı için 2 kadro,

Hemşire alımı için 28 kadro,

Ebe alımı için 3 kadro,

Çocuk Gelişimcisi alımı için 2 kadro,

Mühendis alımı için 96 kadro,

Şehir Plancısı alımı için 20 kadro,

Mimar alımı için 20 kadro,

Peyzaj Mimarı alımı için 4 kadro,

Matematikçi alımı için 4 kadro,

İstatistikçi alımı için 4 kadro,

Ekonomist alımı için 18 kadro,

Tercüman alımı için 2 kadro,

Arkeolog alımı için 2 kadro,

Sanat Tarihçisi alımı için 3 kadro,

Programcı alımı için 4 kadro,

Tekniker alımı için 37 kadro,

Teknisyen alımı için 25 kadro,

Eğitmen alımı için 130 kadro olmak üzere İBB 420 personel alımı yapacak.

İBB PERSONEL ALIMLARI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlan edilen pozisyonlara atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

- Türk vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

- İlan edilen pozisyonlar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak genel şartları aranmaktadır.

İBB Personel Alımı İlan Tam Metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler