İçişleri Bakanlığı 27 Personel Alımı Sözlü Sınav Kesin Sonuçları Açıklandı

İçişleri Bakanlığı 2 farklı personel alımı sözlü sınav sonuçlarını açıkladı. 12 adet İçişleri Bakanlığı Stajyer Kontrolör alımı ile 15 adet İçişleri Bakanlığı AB Uzman Yardımcısı alımı sözlü sonucu kesin ve asil adaylar açıklandı.

featured

İçişleri Bakanlığı Stajyer Kontrolör giriş (sözlü) sınavı kesin asıl/yedek başarı listesi ile AB Uzman Yardımcılığı Giriş (Sözlü) sınavı kesin asıl/yedek başarı listesi açıklandı. 12 adet İçişleri Bakanlığı Stajyer Kontrolör alımı ile 15 adet İçişleri Bakanlığı AB Uzman Yardımcısı alımı sonuçlarına aşağıdaki PDF dosyalarından ulaşabilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatında Genel İdare Hizmetleri Sınıfında boş bulunan 12 adet İçişleri Bakanlığı Stajyer Kontrolör kadrosuna personel alınması amacıyla 15-16 Ocak 2019 tarihleri arasında yapılan giriş (sözlü) sınavına ilişkin kesin asıl/yedek başarı listesi aşağıdaki “PDF” dosyasında yer almaktadır.

İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatında Genel İdare Hizmetleri Sınıfında boş bulunan 15 adet İçişleri Bakanlığı AB Uzman Yardımcılığı kadrosuna personel alınması amacıyla 28-29 Ocak 2019 tarihleri arasında yapılan giriş (sözlü) sınavına ilişkin kesin asıl/yedek başarı listesi aşağıdaki “PDF” dosyasında yer almaktadır.

İçişleri Bakanlığı Stajyer Kontrolör Giriş (Sözlü) sınavı kesin asıl/yedek başarı Listesi ile İçişleri Bakanlığı AB Uzman Yardımcılığı Giriş (Sözlü) Sınavı Kesin Asıl/Yedek Başarı Listesine ve tüm detaylara aşağıdaki “PDF” dosyasından ulaşabilirsiniz.

Kesin Asıl Başarı Listesine, Kesin Yedek Başarı Listesine, İstenilen Belgelere, Örnek Muvafakat Talep Dilekçesine, Sınav İlanına her iki alım için de ulaşabilirsiniz.

2019 yılı İçişleri Bakanlığı stajyer kontrolör giriş (sözlü) sınavını asıl ve yedek olarak kazanan adaylardan istenilen belgeler ile 2019 yılı İçişleri Bakanlığı Avrupa Birliği uzman yardımcılığı giriş (sözlü) sınavını asıl ve yedek olarak kazanan adaylardan istenilen belgeler ile tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız:

pdf.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İçişleri Bakanlığı 27 Personel Alımı Sözlü Sınav Kesin Sonuçları Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!