1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. İçişleri Bakanlığı Memurları GYS ve UD Sözlü Sınav Sonuçları açıklandı
İçişleri Bakanlığı Memurları GYS ve UD Sözlü Sınav Sonuçları açıklandı

İçişleri Bakanlığı Memurları GYS ve UD Sözlü Sınav Sonuçları açıklandı

İçişleri Bakanlığı tarafından 2018 yılı görevde yükselme sınavı ile unvan değişikliği sınavı yazılı sınavlarının ardından sözlü sınav sonuçları da kesin olmayan listeler şeklinde açıklandı. İçişleri Bakanlığı GYS sözlü sonuçları için tıklayınız.

A+A-

İçişleri Bakanlığı personeli için gerçekleştirilen 2018 yılı Görevde yükselme ve ünvan değişikliği giriş(sözlü) kesin olmayan sözlü sonuç listeleri açıklandı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada kesin olmayan sözlü sınavlar için itiraz tarihleri de belli oldu.

2018 yılı görevde yükselme ve unvan değişikliği giriş(sözlü)  sınavı kesin olmayan sözlü sonuç listeleri’ne itirazlar, 19-20 Kasım 2018 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde) Bakanlık Personel Genel Müdürlüğü  Evrak Şubesine  elden veya faks yoluyla  itirazda bulunulan hususun belgelendirilmesi şartı ile kabul edileceği belirtildi.

Görevde yükselme giriş(sözlü) sınavı kesin olmayan sözlü sonuç listeleri; İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü, İl planlama ve Koordinasyon Müdürü, Şube Müdürü, Hukuk Müşaviri, Eğitim Uzmanı, Uzman, Şef ile Veri Hazırlama ve kontrol İşletmeni için açıklandı.

Unvan değişikliği giriş(sözlü) sınavı kesin olmayan sözlü sonuç listeleri; Avukat, Bilgisayar Mühendisi, Elektrik-Elektronik Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Gıda Mühendisi, Tekniker ile Teknisyen için açıklandı. Sonuç listelerinin tamamı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler