1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. İçişleri Kamu Mega Tarifesi
İçişleri Kamu Mega Tarifesi

İçişleri Kamu Mega Tarifesi

İçişleri Kamu Mega Tarifesi Avea İle İçişleri Bakanlığı Arasında İmzalanan Anlaşma Gereği Tarife Şartları Şöyle ...

A+A-

İçişleri Kamu Mega Tarifesi Avea İle İçişleri Bakanlığı Arasında İmzalanan Anlaşma Gereği Tarife Şartları Şöyle;

İçişleri Kamu Mega Tarifesi

Ayda sadece 27 TL’ye her yöne 1000 DK, grup içi 5400 DK, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet keyfi!

İçişleri Bakanlığı çalışanlarına özel İçişleri Kamu Mega Tarifesi

İndirimli Tarife Ücreti*                27 TL

Tarife Ücreti**                35 TL

Aylık Ücretsiz Yurt İçi Her Yöne Konuşma             1000 Dk

Aylık Ücretsiz Yurt İçi Grup İçi Konuşma***        5400 Dk

Aylık Ücretsiz Yurt İçi Her Yöne SMS       1000 SMS

Aylık Ücretsiz Yurt İçi Cepten İnternet   4 GB

Ücretsiz Konuşma Süresi Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Konuşma 30 Kr/DK

SMS        30 Kr/SMS

MMS      0,99 TL/MMS

Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı Bitiminde Yurt İçinde             0,00492 Krş/KB

(*)İndirimli tarife ücreti, her yıl Ekim ayında en fazla TÜFE oranında güncellenecektir. İndirimli tarife ücreti, tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup, ilk 60 gün içinde 12 fatura dönemi boyunca Avea'nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için, 12 fatura dönemi boyunca geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren yeni taahhüt vermemiş müşteriler için taahhütsüz tarife ücreti geçerli olacaktır.

(**) Tarife ücreti tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerlidir. Söz konusu tarife ücreti, her yıl Ekim ayında en fazla TÜFE oranında güncellenecektir. 

(***) Tarife kapsamındaki grup içi konuşma süreleri, yurt içi olmak şartıyla İçişleri Bakanlığı VPN1, İçişleri Bakanlığı Özel, İçişleri Bakanlığı, İçişleri Kamu Mini, İçişleri Kamu Midi, İçişleri Kamu Maksi, İçişleri Kamu Mega, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ve Kamu Mega Tarifeleri yönlerine yapılacak aramaları kapsamaktadır.

Kimler Faydalanabilir?

Tarife değiştirmek isteyen müşteri İçişleri Bakanlığı Protokol Tarifesi’nde ise kimlik ibrazına gerek olmaksızın SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla tarife değişikliği yapılabilir, ancak diğer tarifelerdeki müşterilerin tarife değişiklikleri İçişleri Bakanlığı, JGK veya SGK kurum kimliği ibrazı sebebiyle bayilerimiz aracılığıyla yapılmaktadır. Bağlı kurumların detaylı listesi aşağıda belirtilmektedir.

SMS ile geçiş yapılabilmesi için ICISLERI MEGA yazılarak 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.

İçişleri Bakanlığı emeklileri, İçişleri Bakanlığı çalışanları  ve referans oldukları yakınları, İçişleri Bakanlığına özel tarife, paket ve cihaz kampanyalarından İçişleri Bakanlığı, JGK veya SGK kurum kimliğini ve statüsünü belgelemek kaydıyla faydalanabilmektedir.

Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifelere kayıt olmak isteyen müşterilerimizin Avea bayilerine giderek nüfus cüzdanı, İçişleri Bakanlığı, SGK veya JGK kimliği ibraz etmeleri ve geçiş formu doldurmaları gerekmektedir. (Adlarına kayıtlı son 2 aya ait sabit faturalarını ibraz etmeleri gerekmemektedir.)

İçişleri Bakanlığı tarifelerinden geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz ise Avea bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve yukarıda belirtilen kısa kodları kullanarak SMS aracılığıyla geçiş yapabilirler. Diğer faturalı Avea tarifelerinden geçiş yapabilmek için yine kurum kimliği ibrazı gerektiğinden Avea bayilerine başvurulmalıdır.

İçişleri Bakanlığı çalışanları en fazla 3 kişiye referans olabilir, öncesinde başka bir kamu çalışanının referansı ile herhangi bir kamu tarifesinden yararlanmış müşteriler kurum çalışanı olsalar dahi referansla kayıt oldukları hatları üzerinden diğer müşterilere referans olamazlar. Referans detayları için Tıklayın

İçişleri Bakanlığı Tarifeleri'ne mensup müşteriler kendi adlarına 7 hat alabilirler. 

İçişleri Bakanlığı bağlı kurumlar listesi:

81 İl Valilik, Kaymakamlık ve Özel İdare

Jandarma Genel Komutanlığı

Sahil Güvenlik Komutanlığı

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü

Araştırma ve Etütler Merkezi

Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği

Dernekler Dairesi Başkanlığı

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Başkanlığı

Eğitim Dairesi Başkanlığı

Genel Sekreterlik

Hukuk Müşavirliği

İç Denetim Birimi Başkanlığı

İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı

İller İdaresi Genel Müdürlüğü

KİHBİ Daire Başkanlığı

Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi

Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü

Personel Genel Müdürlüğü

Özel Kalem Müdürlüğü

Strateji Geliştirme Başkanlığı

Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığı

Güvenlik Planlama ve Koordinasyon Şube Müdürlüğü

Sınır Yönetimi BürosuTarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Taahhüt Detayları

Tarifeye kaydolan müşteriler, tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. Taahhüt kapsamındaki aylık indirimli tarife ücreti müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.

SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Tarifenin aylık ücreti 35 TL'dir. Tarifeye SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt veren müşteriler için tarifenin aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca 27 TL olacaktır. İndirimli tarife ücreti, her yıl Ekim ayında en fazla TÜFE oranında güncellenecektir. 

Tarifeler kapsamında 12 ay Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren güncel taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır. Ancak, yeniden taahhüt vermek isteyen müşteriler SMS aracılığıyla taahhüt verip tekrar 12 fatura dönemi boyunca ilgili dönemde geçerli olan indirimli tarife ücretinden yararlanabilecektir.

12 fatura dönemi boyunca tarifede kalacağına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ve şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına toplam yararlandığı indirim tutarı ile taahhüdü sonlandırdığınız an itibariyle kalan ay kadar indirimli tarife ücreti arasında daha düşük olan tutar yansıtılacaktır. Taahhüde uyulmazsa yararlanılan toplam indirim ile kalan ay ücretler toplamından müşteri lehine olanı yansıtılır.

Tarifeye taahhüt verip sonrasında Şirketimiz faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak tarifeler kapsamında taahhüt karşılığı sunulmakta olan aylık ücret indirimleri devam etmeyecektir.

Tarifeye taahhüt verip 12 fatura döneminden sonra hatlarını iptal etmeleri/iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, AVEA/GPO faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır.

Tarifelerin herhangi birinde 12 fatura dönemi boyunca kalma taahhüdünde bulunan müşterilerimiz 12 fatura dönemi bitmeden İçişleri Bakanlığı VPN1, İçişleri Bakanlığı Özel, İçişleri Bakanlığı, İçişleri Kamu Mini, İçişleri Kamu Midi, İçişleri Kamu Maksi, Kamu Mini, Kamu Midi  ve Kamu Maksi Tarifelerine geçiş yaptıkları durumda; indirimli taahhütlü ücretlerden yararlanılmak istenirse geçiş yapılan tarifede tekrar 12 fatura dönemi için taahhüt verilmesi gerekmektedir, bir önceki taahhüde ait indirim geçiş yapılan yeni tarifede devam etmez. 12 fatura dönemi boyunca Avea'nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerin taahhüt sürelerinin bitmesinin ardından tekrar taahhüt verilmemesi durumunda taahhütsüz güncel tarife ücretleri geçerli olacaktır.

Avea Diğer Teklifler İçin TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.