1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. İçişleri Kamu Midi Tarifesi
İçişleri Kamu Midi Tarifesi

İçişleri Kamu Midi Tarifesi

İçişleri Kamu Midi Tarifesi kapsamı, detayları, geçiş şartları ...

A+A-

Avea İle İçişleri Bakanlığı Arasında İmzalanan Protokole Göre Detaylar Şöyle;

İçişleri Kamu Midi Tarifesi

Ayda sadece 20 TL’ye her yöne 250 DK, grup içi 5400 DK, her yöne 1000 SMS ve 1 GB cepten internet keyfi!

İçişleri Bakanlığı çalışanlarına özel

İçişleri Kamu Midi Tarifesi

İndirimli Tarife Ücreti*      20 TL

Tarife Ücreti**         25 TL

Aylık Ücretsiz Yurt İçi Her Yöne Konuşma        250 Dk

Aylık Ücretsiz Yurt İçi Grup İçi Konuşma***       5400 Dk

Aylık Ücretsiz Yurt İçi Her Yöne SMS     1000 SMS

Aylık Ücretsiz Yurt İçi Cepten İnternet    1 GB

 Ücretsiz Konuşma Süresi Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Konuşma   30 Kr/DK

SMS   30 Kr/SMS

MMS    0,99 TL/MMS

 Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı Bitiminde Yurtiçinde      0,00492 Krş/KB

(*)İndirimli tarife ücreti, her yıl Ekim ayında en fazla TÜFE oranında güncellenecektir. İndirimli tarife ücreti, tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup, ilk 60 gün içinde 12 fatura dönemi boyunca Avea'nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için, 12 fatura dönemi boyunca geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren yeni taahhüt vermemiş müşteriler için taahhütsüz tarife ücreti geçerli olacaktır.

(**) Tarife ücreti tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerlidir. Söz konusu tarife ücreti, her yıl Ekim ayında en fazla TÜFE oranında güncellenecektir. 

(***) Tarife kapsamındaki grup içi konuşma süreleri, yurt içi olmak şartıyla İçişleri Bakanlığı VPN1, İçişleri Bakanlığı Özel, İçişleri Bakanlığı, İçişleri Kamu Mini, İçişleri Kamu Midi, İçişleri Kamu Maksi, İçişleri Kamu Mega, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ve Kamu Mega Tarifeleri yönlerine yapılacak aramaları kapsamaktadır.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Tarifeye yalnızca İçişleri Bakanlığı, SGK veya JGK çalışan kimliğiyle veya İçişleri Bakanlığı Tarifelerine kayıtlı müşterilerin referansıyla kayıt olunabilir.

Tarife, yeni hat tesisi, numara taşıma, Avea/GPO faturalı ve faturasız tarifelerinden geçişe açık olacaktır.

Tarifeye faturalı İçişleri Bakanlığı VPN1, İçişleri Bakanlığı Özel, İçişleri Bakanlığı, İçişleri Kamu Mini, İçişleri Kamu Maksi, İçişleri Kamu Mega, Kamu Mini, Kamu Maksi  ve Kamu Mega Tarifelerin’den direkt geçiş yapılabilir.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.

Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece WAP APN ve internet APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkını aşan yurt içi cepten internet kullanımları 0,00492 Kr/KB üzerinden ücretlendirilir. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme dakika başına 32,75 kuruştur. Tarife kapsamında sunulan grup içi 5400 dakika, yurt içi olmak şartıyla İçişleri Bakanlığı VPN1, İçişleri Bakanlığı Özel, İçişleri Bakanlığı, İçişleri Kamu Mini, İçişleri Kamu Midi, İçişleri Kamu Maksi, İçişleri Kamu Mega, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ve Kamu Mega Tarifeleri yönlerine yapılacak aramaları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki grup içi dakikalar tükendiğinde kullanımlar her yöne dakikalardan düşer, her yöne dakikalar da tükendiğinde ücretlendirme dakika başına 32,75 kuruştur.

Tarife kapsamında sunulan SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife kapsamındaki SMS’ler, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını ve WAP üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan numaralara yapılan gönderimleri, 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri ve web üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini de kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 32,75 kuruştur.

Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yapıldığı takdirde, tarifeler kapsamındaki dakikalar, SMS’ler ve internet hakkı silinecektir.

Tarife kapsamında sunulan ve bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki haklar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

Tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Avea Diğer Teklifler İçin Tıklayınız.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.