1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İdil Öğretmenevi 1 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor Ocak 2019
İdil Öğretmenevi 1 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor Ocak 2019

İdil Öğretmenevi 1 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor Ocak 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre İdil Öğretmenevi Kalorifer Ateşçisi unvanında bir daimi kamu işçisi alımı gerçekleştirecek.

A+A-

Alımı yapılacak kamu işçisinin çalışma yeri Cizre İdil öğretmenevi olarak belirtiliyor. Adaylar 11 Ocak 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Başvuru esnasında adaylardan istenilen belgeler ise şöyle sıralanıyor. Öğrenim Belgesi, Sağlık raporu, Adli Sicil Belgesi, Kalorifer Ateşçisi Belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Yerleşim Belgesi, Son altı aydır İdil İlçesinde ikamet ediyor olması gerekiyor. Aynı zamanda Kalorifer ateşçiliği belgesi ve kalorifer ateşçiliği yaptığına dair 3 yıllık Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) alınan hizmet dökümü belgesi ile beraber adaylar müracaat edebilecekler.

Müracaat edecek adaylar 11 Ocak 2019 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde İdil öğretmenevine elden veya posta yolu ile başvurularını yapacaklar. Başvuruları kabul edilen adaylar daha sonra kuraya tabii tutulacak. Kura tarihi ise 18 Ocak 2019 tarihinde İdil Öğretmenevi hizmet binasında yapılacak. Yapılan kura sonucu adaylara sözlü sınav yeri ve zamanı İdil Öğretmenevi tarafından yazılı olarak bildirilecek.

En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olanların başvurabileceği kamu işçisi alımında kurum tarafından adrese dayalı nüfus kayıt sistemi dikkate alınacak. Yanlış ya da eksik evrak ile başvuru yapanların başvuruları geçersiz sayılacak. İdil Öğretmenevi Kamu İşçisi Alım ilanı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler