1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İETT Sözleşmeli Personel Alımı
İETT Sözleşmeli Personel Alımı

İETT Sözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İett) Sözleşmeli Personel Olarak 1 Avukat, 1 Mühendis ve 1 Tekniker İstihdam Edilecek Başvurular 02 Şubat 2015 - 04 Şubat 2015

A+A-

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İett) Sözleşmeli Personel Olarak 1 Avukat, 1 Mühendis ve 1 Tekniker İstihdam Edilecek Başvurular 02 Şubat 2015 - 04 Şubat 2015 .

Sözlü sınav mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır. Adayların 02 /02/2015 - 04 /02/2015 tarihleri arasında saat 08:00 ile 16:30 arasında İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Memur Personel Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. 

Avukat Olmak İçin: Hukuk Fakültesi – Avukatlık Stajını tamamlamış olmak.- CMK Eğitim Sertifikası olmak şart.

Mühendis Olmak İçin: Makina Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü- İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmek ve belgelemek. (KPDS, ÜDS)- ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi İç Denetçi Sertifikası olmak.– En az C Sınıfı İş Güvenliği Uzman Mühendis Yetkilendirme Belgesi olmak.- Doğal Gaz Daire İç Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Belgesi olmak şart.

Tekniker Olmak İçin: Makina Öğretmenliği Bölümü - Makina Eğitimi konusunda Yüksek Lisans yapmış olmak.- İyi derecede Autocad bilmek ve belgelemek.- İş Sağlığı ve Güvenliği C Sertifikasını almış olmak şart.

İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler