1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Iğdır Üniversitesi 202 Akademik Personel Alımı Yapıyor  6 Ocak 2019
Iğdır Üniversitesi 202 Akademik Personel Alımı Yapıyor  6 Ocak 2019

Iğdır Üniversitesi 202 Akademik Personel Alımı Yapıyor  6 Ocak 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Iğdır Üniversitesi 202 akademik personel alımı yapacak. Yapılacak olan akademik alım araştırma görevlisi, Dr. Öğretim Görevlisi, Doçent ve profesör kadrolarına olacak.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Araştırma görevlisi olarak kadroya yerleştirilecek olan akademik personel adaylarından 35 yaşını aşmaması, tezli yüksek lisans, doktora veya sanatta yeterlik eğitimi öğrencisi olması şartları aranıyor. Dr. Öğretim Üyesi adaylar ise Meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak olanlarda en az tezli yüksek lisans derecesine sahip olmak ya da lisans mezunu olup belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl tecrübe sahibi olmak şartı aranıyor.

Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi Kadrolarına Müracaat Edecek Adaylardan istenilen belgeler: Başvuru dilekçesi, Özgeçmiş, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Lisans/Lisansüstü (onaylı) Diploma fotokopileri, Resmi Transkript Belgesi  Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belgenin onaylı fotokopisi, ALES Belgesi, Yabancı Dil Belgesi, Lisansüstü Eğitim gördüğüne dair onaylı belge, (Araştırma Görevlileri için) Son altı ay içinde çekilmiş 2 Adet fotoğraf, Adli sicil kaydı olmadığına dair e-devlet üzerinden alınan belge.

Iğdır Üniversitesi akademik personel adayları 14 Ocak 2019 tarihine kadar başvuru yapacaklar. Başvuralar şahsen ya da posta yolu ile yapılacak. Aynı zamanda 3 Ocak 2019 tarihinde Resmi Gazetede Iğdır Üniversitesi akademik personel alımında yayımlanan ilanda düzeltme olduğu bildirildi.

Iğdır Üniversitesi akademik personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler