İİB Lisans Mezunu Kamu Personeli Alacak! (Uzman Yardımcısı ve İdari Memur)

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İİB); Uzman Yardımcısı kadrosu için 5, Engelli İdari Memur kadrosu için 1 kamu personeli alımı yapacak.

53376
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği kamu personeli alımı ilanı yayımladı. İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği  (İİB) tarafından yayımlanan ilana göre; 1 engelli kamu personeli olmak üzere toplam 6 kamu personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

İİB Uzman Yardımcısı kadrosu için beş, Engelli İdari Memur kadrosu için bir personel alımı yapacak. Mayıs 2017 ve/veya Temmuz 2018 dönemi Kamu Personel Seçme Sınavlarından (KPSS) aşağıda yer alan Tablo’da belirtilen puan türlerinden en az 70 puan ve yukarı almış olmak l)Engelli İdari Memur kadrosu için Nisan 2016 ve/veya Nisan 2018 dönemi Engelli Kamu Personel Seçme Sınavlarından (EKPSS) aşağıda yer alan Tablo’da belirtilen puan türlerinden en az 70 puan ve yukarı almış olmak gerekiyor.

Başvuru yapacak olan adaylarda yaş şartları arasından 35 yaşını doldurmamış olma şartı belirtiliyor. Uzman        Yardımcısı kadrosuna başvurmak için yabancı dil belgesinden 2017-2018-2019 yıllarına ait Yabancı Dil Sınavlarından (YDS/e-YDS) en az 70 puanı almış olmak yine aranan şartlar arasında yer alıyor.

iib-kamu-personeli-alimi.jpg

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

  1. İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği web sitesinden temin edilecek İş Talep Formu,
  2. T.C.        kimlik numarası yazılı beyanı, (Nüfus Cüzdan fotokopisi üzerine “doğruluğunu beyan ederim” ibaresinin yazılarak imzalanması)
  3. 2 adet vesikalık fotoğraf,
  4. Öğrenim diploması veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi (yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için denklik belgesi ile birlikte)
  5. E-KPSS yada KPSS Sınav Sonuç Belgesinin fotokopisi,
  6. Güncel Özgeçmiş (CV)

BAŞVURU ADRESİ

Başvurular 4 üncü maddede belirtilen, sınavdan önce istenilen belgeler ile birlikte; Genel Sekreterliğimiz evrak kayıt birimine 14 Mayıs 2019 tarihi saat 17.00’a kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak olup, son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır. Ayrıca, belge ve bilgileri eksik olan adayların başvuruları işleme konulmayacaktır. Aday evrak fotokopilerinin aslının aynı olduğunu taahhüt etmiş sayılır; aksinin tespiti halinde kazanmış olsa dahi sınava ilişkin tüm hakları iptal edilir. Adaylar Genel Sekreterliğimizde sadece 1 (bir) kadroda görev almak için başvuruda bulunabilecekler; birden fazla kadroya başvuru yapan adayların hiçbir başvurusu işleme konulmayacak, sehven işleme konulsa ve sınavı kazansalar dahi sınavları sonradan iptal edilecektir.

SÖZLÜ SINAV

Sınava kabul edilecek adayların listesi, sınav tarihi ve yeri, bilahare Genel Sekreterliğimiz internet adresinden duyurulacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Sözlü sınav, adayların, genel kültür, iletişim ve analitik düşünme yeteneği, hal, tavır ve davranışlarındaki genel görünüm ile mesleki bilgi gibi hizmetin gerektirdiği niteliklere sahip olup olmadıkları göz önüne alınacak bir mülakat niteliğinde olacaktır. Sözlü sınavda başarılı sayılabilmek için her bir üyeden 100 puan üzerinden en az 50 puan almak kaydıyla ortalama en az 70 puan almak gerekmektedir. Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin, sınavı kazansalar dahi atamaları yapılmayacak, yapılmış olsa dahi iptal edilecektir.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!