1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İİBF Mezunları 3000 Gelir Uzman Yardımcılığı İlanı Bekliyor
İİBF Mezunları 3000 Gelir Uzman Yardımcılığı İlanı Bekliyor

İİBF Mezunları 3000 Gelir Uzman Yardımcılığı İlanı Bekliyor

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu 54 bin 131’den fazla aday Hazine ve Maliye Bakanlığında GİB’in Gelir Uzman Yardımcısı alımı kapsamında 3000 kadro ilanı bekleniyor. İİBF mezunlarının haklı personel alımı ilanı My Memur haberde.

A+A-

85+ puanlar alıp açıkta bekleyen ve yetkililerden Maliye Bakanlığı bünyesindeki Gelir Uzman Yardımcılığı için acil 3000 kadroya personele alımı bekleniyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Hazine Ve Maliye Bakanımız 2018 KPSS-A GRUBUNDAN PUAN ALMIŞ 54.131 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi “İİBF” mezunu olarak, bir yılı aşkın zamandır gelir uzman yardımcılığı ilanI bekliyor.

Her yıl düzenli olarak en az bir kere alım yapan Hazine ve Maliye Bakanlığımız, Haziran 2018’den beri alım yapmadı. 2018 KPSS’den 80 üzeri puanlar almış ve bu puanlar ile hiç kurum sınavı görememiş adaylar olarak, bir yıllık bekleyişimizin ve mağduriyetimizin son bulması adına 3000 Gelir Uzman Yardımcılığı ilanının, 2019 KPSS puanları açıklanmadan önce yayımlanmasını arz ediyoruz.

Ayrıca, devletimizin İktisadi ve İdari birimlerinde yer almak üzere eğitim almış ve bu hususta kendini geliştirmiş gençleri olarak;

İptal edilen 500 Vergi Müfettiş Yardımcılığı,

Uzun zamandır planlaması yapılan 1000 Mali Hizmetler Uzman Yardımcılığı,

1000 Devlet Gelir Uzman Yardımcılığı ilanlarının da en kısa zamanda müjdelenmesini bekliyoruz.

Ek olarak 4001 KODU nedeniyle, Merkezi atamalarda kendisine oldukça az yer bulabilen ve uzun zamandır kadro bekleyen KPSS-B grubu adaylar için;

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ,

PTT,

KREDİ VE YURTLAR KURUMU,

GÜMRÜK VE BELEDİYELERDEN ilan beklemekteyiz açıklamasında bulunuldu ve adaylar taleplerini sosyal medyada yayımladı.

#İİBFGUYBEKLİYOR

Gelirİdaresinden Guyİlanı

İİBF Gelir Uzman Yardımcılığı ilanı bekliyor.

Daha fazla mağduriyet yaşamak istemiyoruz.

3000 GELİR UZMAN YARDIMCILIĞI ilânı bekliyoruz. Sosyal medyada destek verebilirsiniz.

iibf-001.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler