İki Bakanlığa Ait Memur Atama Kararları Yayımlandı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ekonomi Bakanlığında yapılan memur atama kararları 7 Şubat 2018 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Atması yapılan memurlara dair detaylar için tıklayınız.

İki Bakanlığa Ait Memur Atama Kararları Yayımlandı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında yapılan bir atama kararı ile Ekonomi Bakanlığına ait iki atama kararı 7 Şubat 2018 Çarşamba tarihli resmi gazetede yayımlandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında yapılan atama; Açık bulunan Küçük ve Orta ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Cevahir UZKURT’un atanması, 3624 sayılı Kanunun 11 inci maddesi gereğince uygun görüldü.

Ekonomi Bakanlığında yapılan atamalar; Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli İthalat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Filiz KÖSEYENER’in atanması, 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli İç Anadolu Bölge Müdürlüğüne özcan DÖNMEZ’in atanması, 657 sayılı Kanunun 76’ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür. Atama kararları için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!