1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. İki Bakanlığa Ait Memur Atama Kararları Yayımlandı
İki Bakanlığa Ait Memur Atama Kararları Yayımlandı

İki Bakanlığa Ait Memur Atama Kararları Yayımlandı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ekonomi Bakanlığında yapılan memur atama kararları 7 Şubat 2018 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Atması yapılan memurlara dair detaylar için tıklayınız.

A+A-

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında yapılan bir atama kararı ile Ekonomi Bakanlığına ait iki atama kararı 7 Şubat 2018 Çarşamba tarihli resmi gazetede yayımlandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında yapılan atama; Açık bulunan Küçük ve Orta ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Cevahir UZKURT’un atanması, 3624 sayılı Kanunun 11 inci maddesi gereğince uygun görüldü.

Ekonomi Bakanlığında yapılan atamalar; Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli İthalat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Filiz KÖSEYENER’in atanması, 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli İç Anadolu Bölge Müdürlüğüne özcan DÖNMEZ’in atanması, 657 sayılı Kanunun 76’ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür. Atama kararları için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler