İki Üniversiteye 104 Personel Alımı Başvuru Son Günü

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 44 sözleşmeli memur alımı ve Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 60 sözleşmeli memur alımı başvuruları 21 Haziran itibarıyla sona eriyor. Alımlar en az önlisans mezunu olacak. KPSS barajı yok.

32275
Daha Fazla Göster

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 44 memur alımı ve Uludağ üniversitesi 60 memur alımı yapacak. İlanlar Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmasının ardından başvurular 21 Haziran itibarıyla sona eriyor. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 44 sözleşmeli memur alımı yapılacak. Ondokuz Mayıs Üniversitesi 44 sözleşmeli hemşire alımı ve Uludağ Üniversitesine 10 önlisans ve 50 lisans mezunu olmak üzere toplam 60 sözleşmeli sağlık personeli alımı kapsamında başvuru detayları da şu şekildeydi:

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 44 sözleşmeli memur alımı 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli olacak yapılacak. KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınacak olan alım için puan barajı bulunmamaktadır.

Başvuru yapabilmek için 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, adli sicil kaydı bulunmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak da gerekiyor.

Ondokuz Mayıs Üniversitesinin 44 sözleşmeli hemşire alımı için başvurular 21 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecek. İlana Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümü veya hemşirelik yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilmektedir.

Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 60 sözleşmeli memur alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığınca yayımlanan ilana göre Uludağ Üniversitesine 10 önlisans mezunu ve ve 50 lisans mezunu olmak üzere toplam 60 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağı belirtilmişti.

Alınacak sağlık personelleri 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre sözleşmeli memur olarak yapılacak ve KPSS barajı da bulunmamaktadır. Alım yapılacak kadro pozisyonları 50 hemşire, 2 laboratuvar teknikeri, 2 laboratuvar patoloji teknikeri, 3 radyoloji teknikeri ve 3 anestezi teknikeri olarak açıklanmıştı.

Hemşire alımına başvuru yapabilmek için; Fakülte veya Yüksekokulların 4 yıllık Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Bölümü’nden mezun olmak gerekiyor. Diğer tekniker alımlarına başvuru yapabilmek içinse ilgili önlisans bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Her iki üniversitenin alımı da 21 Haziran’da sona eriyor. Ondokuz Mayıs Üniversitesi 44 sözleşmeli hemşire alımı ilan metni için TIKLAYINIZ. Uludağ Üniversitesi 60 sözleşmeli hemşire alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İki Üniversiteye 104 Personel Alımı Başvuru Son Günü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!