İl Emniyet Müdürlükleri Kamu Personel Alım İlanı Muğla-Çorum-İzmir-Fethiye Mayıs 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre farklı bölgelerde yer alan İl Emniyet Müdürlükleri farklı kadrolarda kamu personeli alımı gerçekleştiriyor.İşte o alım yapan Emniyet Müdürlükleri..

featured

Türkiye İş Kurumu tarafından bugün yayımlanan ilanlara farklı illerde yer alan İl Emniyet Müdürlükleri kamu işçisi alımı gerçekleştirecek. Hangi kurum kaç alım yapıyor. Alımlar hangi İl Emniyet Müdürlüklerine olacak. Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

Muğla Emniyet Müdürlüğü 5 (beş)  kamu personeli alımı yapıyor.

Yapılacak olan alımda 3 kişi temizlik işçisi 2 kişi garson servis elemanı olarak belirtiliyor. En az ilkokul en fazla lise mezunu olanların başvuru yapabileceği ilan için adaylar 27 Mayıs 2019 tarihi saat: 13.00’e kadar başvurularını gerçekleştirecekler. Başvurular İŞKUR web adresinden ya da İŞKUR hizmet binasından yapılacak. Başvurusu onaylanan adaylar daha sonra 28 Mayıs 2019 tarihinde Muğla Emniyet Müdürlüğünde kura ile belirlenecek.

İzmir Emniyet Müdürlüğü 2 kamu personeli alımı yapıyor.

Yapılacak olan alım beden işçisi kadrosunda olacak. Bu alıma kişisel durumu terörle mücadelede yaralanmış olanlar başvuru yapabilecek. En az ilkokul mezunu olanların başvuru yapabileceği ilan için adaylar 24 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

İŞKUR tarafından bildirilen nihai listede yer alan adaylar istenen belgeleri 30 Mayıs 2019 tarihi saat 17.30’a kadar İzmir Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne evraklarını teslim edebilecekler.

Fethiye Polis Evi 2 kamu işçisi alımı yapıyor.

Fethiye Polis Evi kamu işçisi alımında işe alınacak pozisyon ise servis komisi olarak alınacak. Kamu işçisi alımına başvuracak adayların en az ilkokul mezunu olması, adli sicil kaydının bulunmaması aranılan şartlar arasında yer alıyor. Adaylar 24 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecek. İŞKUR tarafından bildirilen nihai listede yer alan adaylar istenen belgeleri 29 Mayıs 2019 tarihinde saat 17.00’ ye kadar Fethiye Polis Evine teslim edecekler.

Çorum Emniyet Müdürlüğü 2 kamu personeli alımı yapıyor.

Yapılacak olan alım beden işçisi kadrosunda olacak. Bu alıma kişisel durumu terörle mücadelede yaralanmış olanlar başvuru yapabilecek. En az ilkokul mezunu olanların başvuru yapabileceği ilan için adaylar 27 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İl Emniyet Müdürlükleri Kamu Personel Alım İlanı Muğla-Çorum-İzmir-Fethiye Mayıs 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!