1. YAZARLAR

  2. Yıldız Yılmaz

  3. İLİŞKİLER
Yıldız Yılmaz

Yıldız Yılmaz

İLİŞKİLER

A+A-

Ayı yavrusunu severken öldürürmüş 

Venüs / Pluto semboliği ilişkiler üzerinde Şubat ayı sonuna kadar tam da bu şekilde çalışıyor olacak...Bazen sevdiğimizin canını istemeden de yakarız.

Bu süreçte yoğun, derin, tutkulu, ihtiraslı sevgi ve duygu durumlarını , ilişkilerde ve evliliklerde güç takıntılarını, kıskançlık krizlerini, aşırı sahiplenici ölümüne sevgi ve bağlılık anlayışını, duygusal ve seksüel konularda yaşanabilecek baskı /şiddet /entrikaları, sapkın cinsel arzuları ve karanlık zevkleri, kışkırtıcı karşı konulmaz kötüye kullanılabilecek cinsel cazibeyi, aşk cinayetlerini, cinsel istismar ve saldırıları, taciz /tecavüz gibi olayları gündeme getirir. Bilhassa bireysel doğum haritalarında Balzamik Ay Fazına sahip olan kadınların daha çok dikkat etmesi ve tedbirli davranması gerekiyor.

Kimileri ise beraberliklerinde ve ilişkilerinde ki sevgi anlayışlarında krizlerle gelen zorlayıcı değişim ve dönüşümlerle ilişkilerini başka bir boyuta taşıyabilirler veyahut bitişleri de gündeme taşıyabilir bu görünüm.

Bu dönemde başlayan ilişkiler son derece karmik ilişkilerdir. Ya saplantılı kara sevda şeklinde yada gizli saklı entrikalarla dolu yasak aşk formunda yaşanır. Sevginin, aşkın ajite edilmiş hali görünür olur.

Bazıları ise doğum haritaları doğrultusunda büyük parasal kazançlar elde edebilirler. 

Örneğin 20.yüzyılın tanınan ressamlarından Frida Kahlo'nun eşi Diego'ya karşı olan çok derin, tutkulu ve saplantılı ilişkisinin altında yatan Frida Kahlo'nun doğum haritasında  bir Venüs/Pluto açısının olmasından ileri geliyordu.

Hayatta yaşadığımız ve yaşayacağımız her şeyin, bu hayat planında ilahi sistem tarafından sunulan, bize ait kodlarımızın işaretçisi bireysel doğum haritalarımızda astrolojik bir karşılığı mutlak vardır. 

Kendinize iyi bakın :)

Bu yazı toplam 8392 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum