İlk Defa Konuştu! Kerimcan Durmaz’dan Büyük İtiraf!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden DJ Caner Çalışır ile ilgili konuştu.

63082
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kerimcan Durmaz İlk Defa Konuştu

Sosyal medyanın fenomen isimlerinden Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz hafta geçirdiği rahatsızlık sonucunda genç yaşta hayatını kaybeden Caner Çalışır ile ilgili ilk defa konuşarak sessizliğini bozdu. Kerimcan Durmaz önemli açıklamalar yaparak itirafta bulundu. Caner Çalışır ile Kerimcan Durmaz’ın küs oldukları biliniyordu. Kerimcan, fenomen ve DJ arkadaşı Caner Çalışır’ın vefat etmesinden sonra sessizliğe bürünmüş, bu konuda konuşmamıştı.

31 Yaşında Hayatını Kaybetti

Kerimcan Durmaz ilk kez konuştu. Küs olarak vefat eden yakın arkadaşı Caner Çalışır ile ilgili pişmanlığından bahsetti. 31 yaşındaki fenomen ve DJ olarak bilinen Caner Çalışır, geçen hafta çoklu organ yetmezliğine bağlı kalp krizinden dolayı hayatını kaybetmişti.

“Hala İnanamıyorum”

Caner Çalışır’ın yaşamını yitirmeden önce yakın bir arkadaşına Kerimcan’ı artık sildiğini, yanında kalan arkadaşının da gittiğini ve tek başına kaldığını söylediği biliniyor. Çalışır, Survivor 2020 yarışmacısı Cemal Can Cansever’i çok özlediğini de dile getirmiş. Kerimcan yaptığı ilk açıklamasında Caner’in ölümüne hala inanamadığını söyledi. Bu duruma alışmanın çok zor olduğunu, altı yıldan beri en güzel anılarının Caner Çalışır ile geçtiğini de belirtti.

“Böyle Ayrılmak İstemezdim”

Caner Çalışır ile son iki aydır küs olduklarını doğrulayarak itiraf eden Kerimcan her normal arkadaş gibi bir küslük olduğunu, yaşasaydı barışabileceklerini, hala arkadaş olduklarını, sadece birbirlerine kırgın olduklarını, kesinlikle bu şekilde olmasını istemediğini dile getirdi. Kerimcan “Onunla küs ayrılmak istemezdim.” dedi.

“Açıklama Yapacak Gücüm Yoktu”

Kerimcan Durmaz açıklamasında vefatın ardından herkesin çok konuştuğunu, tüm konuşulanlardan rahatsız olduğunu, asılsız haberlerinde medyada yer aldığını, bu yüzden bu haberleri görmemek için telefondan uzak durduğunu ve zamana bıraktığını söyledi. Zamanın her şeyin ilacı olduğunu söyleyen Kerimcan, şu ana kadar açıklama yapacak gücü kendisinde bulamadığını da dile getirdi.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!