1. HABERLER

  2. MEVZUAT

  3. İlkokul Öğretmenleri Sağlık Ve Sosyal Yardım Sandığı Ana Statüsünde Değişiklik Resmi gazete 28 Mayıs 2014
İlkokul Öğretmenleri Sağlık Ve Sosyal Yardım Sandığı Ana Statüsünde Değişiklik Resmi gazete 28 Mayıs 2014

İlkokul Öğretmenleri Sağlık Ve Sosyal Yardım Sandığı Ana Statüsünde Değişiklik Resmi gazete 28 Mayıs 2014

Resmi gazete 28 mayıs 2014 İlkokul Öğretmenleri Sağlık Ve Sosyal Yardım Sandığı Ana Statüsünde Değişiklik Yapılmasına Dair Ana Statü

A+A-

Milli Eğitim bakanlığı tarafından İlkokul Öğretmenleri Sağlık Ve Sosyal Yardım Sandığı Ana Statüsünde Değişiklik Yapılmasına Dair Ana Statü 28 Mayıs 2014 Resmi gazete yayın tarihi;

28 Mayıs 2014  ÇARŞAMBA

Resmî Gazete

Sayı : 29013

ANA STATÜ

Milli Eğitim Bakanlığından:

İLKOKUL ÖĞRETMENLERİ SAĞLIK VE SOSYAL YARDIM SANDIĞI

ANA STATÜSÜNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR ANA STATÜ

MADDE 1 – 22/3/1995 tarihli ve 22235 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Ana Statüsünün 18 inci maddesinin 2 nci fıkrası aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“Üyelik kapsamında Sandığa en az 120 ay aidat ödeyip emekli olanlara, ilgili mevzuata göre belirlenecek usul ve esaslara göre emekli yardımı ödemesi yapılır.”

MADDE 2 – Bu Ana Statü yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – Bu Ana Statü hükümlerini Milli Eğitim Bakanı yürütür.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.