İller Bankası açıktan 200 personel alıyor

İller Bankası A.Ş. (İlbank) tarafından açıktan 200 personel alımı yapılacağı ilan edildi. İlbank 200 personel alımına başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde bulunmakta...

23160
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İller Bankası A.Ş. (İlbank) açıktan 200 personel alımı yapıyor. 13 Temmuz 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre İlbank tarafından 200 memur alımı gerçekleştirilecek. İller Bankası A.Ş. Yurt İçi Hizmet Birimlerinde istihdam edilmek üzere Teknik Uzman Yardımcısı olarak 200 personel alınacak. İller Bankasının 200 personel alımına başvurular yarın yani 14 Temmuz 2016 tarihinde başlayıp 29 Temmuz 2016 tarihinde sona erecek.

İlbank personel alımı başvuruları internet üzerinden elektronik ortamda yapılacak. Adaylar bankanın resmi internet sayfasında bulunan iş talep formunu doldurmak suretiyle başvuru yapabilecekler. Adaylar doldurdukları iş talep formunun çıktısını alıp imzalayarak belirtilen belgelerle birlikte İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı’na elden teslim edecekler ya da posta yolu ile (iadeli taahhütlü / kargo) gönderebilecekler.

Başvuru yapabilmek için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Mimarlık ve Şehir ve Bölge Planlama, bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, 2015 veya 2016 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında KPSSP1 puan türünden yetmiş (70) ve üzeri puan almış olmak şartları aranıyor.

İller Bankası A.Ş. Yurt İçi Hizmet Birimlerine atanacak adayların atandıkları yerde en az üç yıl süreyle çalışmaları gerekmekte. Yazılı sınav 07 Ağustos 2016 Pazar günü Ankara’da yapılacak, sözlü sınav tarihi ise yazılı sınav sonuçları ile birlikte Banka web sayfasında ilan edilecek. İlbank 200 personel alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için tıklayınız.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Öne Çıkan Yorumlar

 1. Bunun gibi bir kaç habere tıkladım, hep sonuç hüsran. Bence konu başlıklarına sınavın hangi yıla ait olduğunu yazmanız lazım.

 2. 5 sene önce

  Bilgisayar mühendisi maaşı ne kadar olur?

3 Yorum

 1. 5 sene önce

  Bilgisayar Mühendisi maaşını yazsın biri Allah rızası için.

 2. 5 sene önce

  Bilgisayar mühendisi maaşı ne kadar olur?

 3. Bunun gibi bir kaç habere tıkladım, hep sonuç hüsran. Bence konu başlıklarına sınavın hangi yıla ait olduğunu yazmanız lazım.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!