ING’den Büyük Kredi Kampanyası! Her Kesimi İlgilendiriyor!

ING Türkiye tarafından bireysel müşterilerine ve KOBİ’lere yönelik dörtlü kredi kampanyası hayata geçirildi.

62572
Abone Ol
Daha Fazla

ING Düşük Faizli Kredi Kampanyası

ING Türkiye bireysel müşterilerinin bütçelerine ve küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) destek sağlamak amacıyla uygun şartlarda dörtlü kredi paketini uygulamaya aldı. Kredi kampanyası ile Türkiye ekonomisine destek verilmesi de amaçlanıyor. ING kredi kampanyası kapsamında beyaz eşya ve mobilya gibi sektörler, konut alımları ve araç alımlarına uygun şartlarda ve düşük faiz oranlarıyla kredi sağlanacak. ING Türkiye koronavirüs salgınıyla mücadelede normalleşme sürecinde olduğumuz bu dönemde uygulamaya aldığı uygun kredi kampanyası ile dikkat çekti.

Düşük Faizli Bireysel İhtiyaç Kredisi

ING Türkiye kredi kullanmak isteyen kişilerde kendi müşterisi olma şartını aramıyor. Müşterisi olan veya olmayan herkesi bu kredilerden yararlandırıyor. Nakit ihtiyaçlarının karşılanması için bireysel müşterilere sunulan kredinin vadesi 60 ay olarak uygulanıyor.  Aylık faiz oranları da yüzde 0.79’dan başlıyor. ING kredi başvuruları mobil şubeden veya web adresinden yapılabiliyor. ING müşterisi olmayan kişiler kredileri onaylanırsa istenen belgeleri kuryeyle yollayabiliyorlar.

ING Alışveriş Kredisiyle Cazip Fırsatlar

ING Türkiye avantajlı dörtlü kredi kampanyasıyla beyaz eşya ve mobilya sektöründe yerli üretim gerçekleştiren firmalara destek veriyor. Arçelik, Beko, İstikbal, Modalife, Mondi, Bellona, Vivense, Weltew ve Vestel ile anlaşma yapıldı. Bu markalardan alışveriş yapacak olan tüketiciler 750 lira – 40 bin lira arasında kredi kullanarak peşin fiyatına alışveriş yapabiliyorlar. Bu krediden tahsis ücreti ve sigorta ücreti de alınmıyor.

Araç Kredisinde Yüzde 0.82 Faiz

Araç satın alacak olacak kişiler sıfır ve ikinci el araçlarda aylık yüzde 0.82 oranıyla kredi kullanabiliyorlar. Bu faiz oranı kasko yapılması halinde geçerli oluyor. Kredi başvuruları ING Türkiye şubelerinden gerçekleştirilebiliyor.

KOBİ’lere Düşük Faizli Kredi

ING ayrıca KOBİ İpotek Teminatlı İşyeri Kredisi ve Taşıt Kredisi kampanyaları dahilinde KOBİ’lere aylık yüzde 0.85 faiz oranından başlayan kredi imkanı sunuyor. Kredi, 18 il 48 ay arasında eşit taksitler halinde vadelendiriliyor. KOBİ’ler bu krediye ING şubelerinden başvuru yapabiliyorlar.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!