İngiltere Parlamentosu’nda Koronavirüs Paniği!

İngiltere Parlamentosu’nda konuşan Ekonomi Bakanı koronavirüs paniğine neden oldu.

62432
Abone Ol
Daha Fazla

İngiltere’de Ekonomi Bakanı Paniğe Neden Oldu

İngilitere Parlamentosu’nun alt kanadı olarak bilinen Avam Kamarası’nın dün düzenlediği toplantıda ilginç anlar yaşandı. Avam Kamarası’nda Ekonomi Bakanı Alok Sharma bir konuşma yaptı. Sharma’nın konuşurken bir yandan sürekli terlemesi ve ellerini yüzüne götürmesi büyük dikkat çekerek koronavirüs paniğine sebep oldu. Ekonomi Bakanı Alok Sharma’ya konuşmasının bitmesinden sonra koronavirüs testi yapıldı.

Ekonomi Bakanı Sürekli Terledi

İngiltere Parlamantosu’nda yaşanan koronavirüs paniği dünya gündemine oturdu. Avam Kamarası’dan konuşma yaptığı sırada sürekli olarak terlediği görülen ve elleriyle yüzünü elleyen Ekonomi Bakanı Alok Sharma paniğin konusu oldu. Alok Sharma’nın elindeki peçeteyle yüzünü ve burnunu silmesi de dikkatlerden kaçmadı. Bu durum diğer katılımcıların panik olmasına sebep oldu. Alok Sharma terlemesinden dolayı konuşmasını sıklıkla bölmek zorunda kaldı. Ekonomi Bakanı burnunu da çekmeye başlayınca olaya sağlık ekipleri müdahale etmek zorunda kaldılar. İngiliz Ekonomi Bakanı Alok Sharma’ya hemen koronavirüs testi yapıldı. Ayrıca yapılan açıklamada Sharma’nın covid-19 testinin pozitif çıkması halinde yakın teması olan herkesin 14 gün süresince kendisini karantinaya alması gerektiği bildirildi.

İngiltere’de Son Durum Ne?

İngiltere’de yeni tip koronavirüs covid-19 sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatlik dilimde 359 kişi arttı ve toplam olarak 39 bin 728 kişiye yükseldi. İngiltere Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 171 bin 829 adet test yapıldığı ve toplam yapılan test sayısının 4 milyon 786 bin 219 adet olduğu bildirildi. Vaka sayısı son 24 saatte 871 kişi artış kaydetti.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!