İnönü Üniversitesi 27 Sözleşmeli Memur Alacak

İnönü Üniversitesi sözleşmeli memur kadrolarına sağlık personel alımı kapsamında 26 hemşire ile 1 eczacı alımı yapacak. İnönü Üniversitesi 27 sözleşmeli memur başvuruları başladı. KPSS puan barajı yok.

32711
Daha Fazla Göster

İnönü Üniversitesi tarafından 27 sözleşmeli memur alımı yapılacağı ilan edildi. İnönü Üniversitesi Hastanesinin çeşitli birimlerinde 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu kapsamda 26 lisans mezunu hemşire ile 1 eczacı alımı gerçekleştirilecek.

İnönü Üniversitesi memur alımında 2016 KPSS (B) gurubu puan sıralaması esas alınacak olup, sözlü ya da yazılı sınav yapılmayacağı belirtildi. Adayların başvurularını 1 Ağustos 2017 tarihine kadar İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna, istenen belgelerle birlikte şahsen yapmaları gerekiyor.

26 hemşire alımına başvuru yapabilmek için Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak, 1 eczacı alımı için de Eczacılık lisans programından mezun olmak şartı aranıyor. Alımlarda KPSS puan barajı bulunmuyor.

Genel başvuru şartları ise 657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak. 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak şeklinde ilan edildi. İnönü Üniversitesi 27 sözleşmeli sağlık personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İnönü Üniversitesi 27 Sözleşmeli Memur Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!