1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İnönü Üniversitesi 41 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak
İnönü Üniversitesi 41 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

İnönü Üniversitesi 41 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

İnönü Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli 41 kamu personeli memur alımı yapacak. Önlisans ve lisans mezunu kamu personeli memur alımı başvuru şartları ve detayları My Memur haberde.

A+A-

İnönü Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı 19 Ağustos 2019 tarihli resmi gazetede yayımlanarak başvurular başladı. 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine tabi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre sözleşmeli personel istihdam edilecektir. İlanda belirtilen şartları sağlayan adaylar 2018 KPSS (B) gurubu puan sıralaması esas alınmak kaydıyla yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın alınacaktır.

Başvurular 19 Ağustos 2019 itibarıyla başladı. Personel alımı başvuruları 2 Eylül 2019’a kadar yapılabilecektir.

35 hemşire alımı için Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. 2018 yılı KPSSP3 puanı gerekiyor.

1 sağlık teknikeri alımı için Fizik Tedavi, Fizyoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Hidroterapi önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. 2018 yılı KPSSP93 puanı gerekiyor.

4 sağlık teknikeri alımı için Yükseköğretim kurumlarının Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. 2018 yılı KPSSP93 puanı gerekiyor.

1 sağlık teknikeri alımı için Yükseköğretim kurumlarının Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programından mezun olmak gerekiyor. 2018 yılı KPSSP93 puanı gerekiyor.

ADAYLARDA ARANAN DİĞER KOŞULLAR NELERDİR?

657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak,

657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla ilan edilen sözleşmeli personel pozisyonuna ilişkin yataklı tedavi kurumlarında 24 saat esasına dayalı çalışmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak,

Başvuracak adaylardan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre kamu kurumlarında istihdam edilenlerin, “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

Başvuru Dilekçesi,

Özgeçmiş,

1 Adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş olacaktır),

E-devlet üzerinden alınan mezun belgesi çıktısı,

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

KPSS Sonuç Belgesi (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır),

Başvurular şahsen yapılacak olup, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar teslim edilmesi gerekmektedir.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler